استفاده از موتور نیسان بر روی موتور لیفتراک توسط مگاموتور، پیشنهاد برتر در سطح ملی شد
05 اسفند 1398

استفاده از موتور نیسان بر روی موتور لیفتراک توسط مگاموتور، پیشنهاد برتر در سطح ملی شد

همگانی سازی و بهره برداری اثربخش و گسترده پیشنهاد پروژه تجاری سازی استفاده از موتور نیسان بر روی موتور لیفتراک در شانزدهمین همایش و دهمین جشنواره ملی نظام پیشنهادها بعنوان پیشنهاد برتر در سطح ملی مطرح گردید.
به گزارش روابط عمومی مگاموتور، پروژه تجاری سازی استفاده از موتور نیسان بر روی موتور لیفتراک جهت همگانی سازی و بهره برداری اثربخش و گسترده، در شانزدهیمن همایش و دهمین جشنواره ملی نظام پیشنهادها با هدف بررسی و انتخاب بعنوان ” پیشنهاد برتر در سطح ملی” مطرح و بر مبنای نظر داوران، بعنوان یکی از چهار پیشنهاد برتر ملی معرفی گردید.
شرکت مگاموتور در راستای حمایت از پیشنهادها و در مسیر تعالی نظام های مشارکتی و بهره مندی از سود صرفه جویی حاصل از اجرای طرح‌ها و پروژه های منتج از نظام های مشارکتی، پروژه تجاری سازی استفاده از موتور نیسان بر روی موتور لیفتراک که توسط ابراهیم کریمی، سرپرست کارگاه عمومی و پشتیبانی فنی شرکت مگاموتور مطرح شده و با استقبال گروه خودروسازی سایپا و شرکت های خارج از گروه همراه بود، بعد از اجرای موفقیت آمیز توسط تیم اجرائی مدیریت پشتیبانی فنی در سطح شرکت، طی عقد قرارداد اقدام به ارائه خدمات به شرکت‌های مختلف در سطح کشور نموده است.
گفتنی است نصب موتور نیسان بر روی لیفتراک با گارانتی یکساله در حال حاضر ۴۰ میلیون تومان می باشد که با توجه به قیمت ۱۳۱ میلیون تومانی موتور Mitsubishi لیفتراک که با وجود تحریم ها امکان خرید آن نیز وجود ندارد علاوه بر حل مشکل و رهایی از تحریم ها، سود صرفه جوئی خوبی برای شرکای تجاری و شرکت مگاموتور بهمراه خواهد داشت.
در پایان ضمن تشکر از حمایت های مدیریت محترم عامل مگاموتور مهندس شهریاری از نظام پیشنهادهای شرکت، کسب این افتخار را همه کارکنان شرکت مگاموتور تبریک عرض می نماییم.
Top