افتتاح خط تولید مجموعه طبق تیبا در مگاموتور
25 آذر 1398

افتتاح خط تولید مجموعه طبق تیبا در مگاموتور

به گزارش روابط عمومی مگاموتور، مهندس عباس شهریاری مدیرعامل مگاموتور با تاکید بر پیگیری مجدانه اهداف و استراتژی های گروه خودروسازی سایپا توسط مگاموتور عنوان داشت: در راستای افزایش ظرفیت محصول تیبا توسط سایپا، پروژه راه اندازی خط تولید مجموعه طبق تیبا و پراید با تکیه بر توان داخلی شرکت مگاموتور در دستور کار قرار گرفت و خوشبختانه توانستیم تمام مراحل این پروژه شامل طراحی، سفارش گذاری، ساخت و نصب تجهیزات، برنامه نویسی و اتوماسیون صنعتی(HMI . PLC) خط تولید را با بهره مندی از توان علمی و تخصصی کارشناسان مگاموتور با موفقیت به مرحله تولید آزمایشی برسانیم.
مهندس شهریاری اظهار داشت: یکی از اقدامات خوب و قابل توجهی که در ساخت و راه اندازی این خط صورت گرفت استفاده حداکثری از ظرفیت داخلی بود، بطوریکه در کنار بهره مندی از توان دانش فنی کارشناس مگاموتور در موضوع تجهیزات و ابزار آلات نیز توانستیم با کمترین خرید وسایل و تجهیزات این خط را به مرحله تولید برسانیم که این مهم با تلاش کارشناسان مگاموتور به انجام رسید.
وی با اشاره به ظرفیت تولید خط تولید مجموعه طبق تیبا خاطرنشان نمود: بنا به شیفت کاری، ظرفیت تولید این خط قابلیت رسیدن به  ۶۰۰ ست را داراست و یکی از ویژگی های این خط امکان تولید طبق برای دیگر محصولات گروه خودروسازی سایپا است.
مدیرعامل مگاموتور در پایان ضمن تشکر از تمام همکارانی که در پروژه ساخت و راه اندازی خط تولید مجموعه طبق تیبا همکاری داشته اند افزود: مدیر پروژه مجموعه طبق ترمز تیبا و پراید، معاونت های تامین، مهندسی، تولید، بازرگانی، کیفیت، برنامه ریزی، طرح و برنامه و مدیریت پشتیبانی فنی در این پروژه همکاری بی نظیری داشته اند که این امر سبب شد تولید آزمایشی خط زودتر از موعد مقرر، با موفقیت آغاز گردد.
گفتنی است پروژه طراحی، ساخت، نصب تجهیزات و راه اندازی خط تولید مجموعه طبق تیبا که توان تولید همزمان مجموعه طبق برای هر دو محصول X100 و X200 را دارد ضمن افزایش توان علمی و تخصصی مگاموتور ، صرفه جویی مالی در حدود ۲۰ میلیارد ریال را بهمراه داشته است.
Top