بازدید مدیرعامل شرکت برلیانس از شرکت مگاموتور
04 آذر 1395

بازدید مدیرعامل شرکت برلیانس از شرکت مگاموتور

مدیرعامل شرکت مگاموتور ضمن خیر مقدم به مدیرعامل شرکت برلیانس و هیات همراه با اشاره به اینکه مگاموتور در محصولات موتور، گیربکس و اکسل پروژه های جدیدی را دنبال می کند اظهار امیدواری کرد تا از ظرفیت های شرکت برلیانس در توسعه پروژه هایمان استفاده کنیم.

img_20161123_090002

به گزارش روابط عمومی مگاموتور، مهندس شیخ عطار مدیرعامل شرکت مگاموتور ضمن خیر مقدم به مدیرعامل شرکت برلیانس و هیات همراه این شرکت اظهار امیدواری کرد با توجه به مسئولیت های شرکت مگاموتور در حوزه تامین قوای محرکه بتوانیم همکاری های خوبی را با این شرکت داشته باشیم.

مهندس شیخ عطار با ابراز تمایل نسبت به همکاری با شرکت برلیانس گفت: امیدواریم در صورت نتیجه گرفتن از مذاکرات بتوانیم در تولید محصولات جدید با همکاری این شرکت موفق باشیم.

وی با اشاره به ماموریت مگاموتور در تولید قوای محرکه سایپا گفت: شرکت مگاموتور تولید موتور، گیربکس و اکسل محصولات گروه سایپا را بر عهده دارد و ما توانسته ایم تا ظرفیت ۸۰۰ هزار قوای محرکه را برا ی محصولات سایپا فراهم نماییم. گروه مگاموتور ترکیبی  از شرکت هایی است که در کل جغرافیای کشور ایران پراکنده است و ۴۵۰ شرکت قطعه ساز زنجیره تامین این شرکت را تشکیل می دهد.

وی افزود: مگاموتور در محصولات موتور، گیربکس و اکسل پروژه های جدیدی را دنبال می کند و ما امیدواریم بتوانیم از ظرفیت های شرکت برلیانس در توسعه پروژه هایمان استفاده کنیم.

در ادامه جلسه مهندس آقا محمدی قائم مقام مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا در توسعه محصول با اشاره به اینکه گروه سایپا در حال طراحی محصولات جدیدی است و با توجه به استراتژی سایپا در جایگزین نمودن ۴۰۰ هزار خودرو گفت: جایگزینی بخشی از آن توسط خودروهای برلیانس خواهد بود و با توجه به افزایش ظرفیتی که در برنامه های گروه سایپا داریم نیاز است که موتورهای جدیدتر و با مصرف سوخت پایین تری داشته باشیم. ازهمین رو باید سریع جهت انتخاب همکار برای ساخت موتور اقدام کنیم و مگاموتور به همین منظور با چند شرکت وارد مذاکره شده است و تصمیم نهایی را در مورد انتخاب همکار به بعد از مذاکره با شرکت برلیانس موکول کرده است.

وی با بیان اینکه گروه سایپا وارد همکاری وسیعی با شرکت برلیانس شده است گفت: امیدواریم همکاری برلیانس با مگاموتور نیز در تولید موتور نهایی گردد که البته زمان ما برای این تصمیم بسیار محدود است.

گفتنی است در خاتمه مدیرعامل شرکت برلیانس و هیات همراه از خطوط مگاموتور در سایت شمالی و سایت جنوبی مگاموتور بازدید کردند.

img_20161123_090045

Top