تحقق تولید ۴۵۰ هزار دستگاه قوای محرکه در دو ماه پایانی سال ۱۴۰۰
12 بهمن 1400

تحقق تولید ۴۵۰ هزار دستگاه قوای محرکه در دو ماه پایانی سال ۱۴۰۰

مهندس عباس شهریاری در جلسه معارفه دکتر احسان جابری قائم مقام مدیر عامل مگاموتور گفت: رسیدن به تولید ۴۵۰ هزار دستگاه قوای محرکه هدف بزرگ مگاموتور در دو ماهه پایان سال است.

به گزارش روابط عمومی مگاموتور، مهندس شهریاری در این جلسه با ابراز خرسندی از حضور دکتر جابری در مگاموتور گفت: امیدوارم حضور دکتر جابری همچون گذشته منشا خیر برای مگاموتور باشد بتوانیم با انسجام بیشتری کارها را پیش ببریم.

وی با اشاره به هدفگذاری تولید افزود: دوماهه آخر سال برهه زمانی بسیار مهمی برای مگاموتور بوده و با توجه به هدفگذاری رسیدن به تولید ۴۵۰ هزار دستگاه قوای محرکه که از سوی سایپا برای مگاموتور ترسیم شده است امیدوارم با تلاش همگانی و با استفاده از ظرفیت های داخل و شرکت های گروه مگاموتور و همینطور زنجیره تامین به این هدف نایل آییم، به همین منظور در این دو ماه دستیابی به این هدف نیازمند انسجام بیشتری است که بتوانیم به این مهم دست یابیم.

وی گفت: با توجه به درخواست وزارت صمت سال ۱۴۰۱ ، برنامه تولید نسبتا سنگینی برای گروه سایپا و ایران خودرو پیش رو می باشد. وزارت سمت خواستار تولید خودرو بیشتری بوده و تولید ۴۵۰ هزار دستگاه محل امتحانی  برای مگاموتور برای رسیدن به ظرفیت های بالاتر در سال آتی می باشد.

شهریاری با تاکید بر لزوم همدلی همکاران گفت: امیدوارم با تلاش همکارانمان در تامین و مهندسی در پروژه M16  در سال جدید این موتور جدید به تولید انبوه برسد که در ظرفیت تولید سال آینده کمک شایانی برای گروه باشد.

در پایان این جلسه دکتر جابری با تشکر از مهندس شهریاری و اعضای هیات مدیره و حسن نظر مهندس تیموری مدیریت ارشد گروه سایپا گفت: امیدوارم فرصتی که پیش رو است و فصل جدید که برای کار و تلاش بوجود آمده بتوانم با شما عزیزان در فضای همکاری و همدلی با استراتژی ها و برنامه ها، اهداف گروه خودروسازی سایپا را با محوریت مهندس شهریاری  در مگاموتور اجرایی نماییم.

 

Top