تمدید گواهینامه سیستمهای مدیریت کیفیت در مگاموتور
26 اسفند 1397

تمدید گواهینامه سیستمهای مدیریت کیفیت در مگاموتور

اختتامیه ممیزی خارجی نوبت اول سیستمهای مدیریت کیفیتIATF16949:2016 , ISO9001:2015 با حضور قائم مقام مدیرعامل، معاونین، مدیران مگاموتور و ارزیابان شرکت توف نورد در مگاموتور برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مگاموتور، دکتر احسان جابری قائم مقام مدیرعامل مگاموتور با تشکر از ارزیابان شرکت توف نورد و همه افرادی که در روند انجام ممیزی همکاری داشته اند گفت: مگاموتور در سال ۹۷ با توجه به شرایط اقتصادی و تغییراتی که در فضای کسب و کار کشور بوجود آمد، فراز و فرودهای زیادی را تجربه نمود و در همین راستا مدیریت ارشد مگاموتور با برنامه ریزی و تغییر در استراتژی ها برای مواجهه با شرایط موجود به نتیجه قابل قبولی دست یافت.

دکتر جابری با تاکید بر اهمیت تعهد در سازمان گفت: مگاموتور در سالی که گذشت با بهره مندی از پرسنل پرتلاش، دلسوز و متعهد ضمن حفظ منابع انسانی با ارزش خود و استفاده حداکثری از پتانسیل زنجیره تامین جهت پاسخگوی نیازهای مشتری، توانست گام های موثری در جهت افزایش نقاط قوت بردارد.

گفتنی است در این جلسه مهندس هنرکار، سرارزیاب حاضر در جلسه ضمن ارائه گزارشی از ممیزی انجام شده فوق در مگاموتور وضمن ابراز رضایت از روند بهبود نسبت به سال های گذشته در مگاموتور، و با برشمردن ۳ نقطه قوت در حوزه های مدیریت دیداری نگهداری و تعمیرات، نظام آراستگی و ارزیابی تامین کنندگان، نتیجه ممیزی را بسیار مثبت اعلام نمود

لازم به ذکر می باشد اعتبار گواهینامه سیستمهای مدیریت کیفیت برای یکسال آینده تمدید گردید.

_DSC2897
_DSC2967
_DSC2986

 

Top