دکتر جابری؛ قائم مقام اجرایی مدیرعامل مگاموتور:/موتور مگاموتور بر روی محصول U90 ایران خودرو
28 دی 1396

دکتر جابری؛ قائم مقام اجرایی مدیرعامل مگاموتور:/موتور مگاموتور بر روی محصول U90 ایران خودرو

دکتر جابری؛ قائم مقام اجرایی مدیرعامل مگاموتور:

موتور مگاموتور بر روی محصول U90 ایران خودرو

اولین محموله تولیدی موتور U90 مگاموتور مربوط به وانت رنو گروه صنعتی ایران خودرو ارسال شد.

به گزارش روابط عمومی مگاموتور، دکتر جابری قائم مقام اجرایی مدیرعامل مگاموتور با اشاره به اهداف و برنامه های استراتژیک شرکت مگاموتور گفت: بهره برداری حداکثری از ظرفیت ها و پتانسیل های تولیدی شرکت مگاموتور جهت پاسخگویی به نیاز شرکت های گروه خودرو سازی سایپا و دیگر خودروسازان داخلی از اهداف و برنامه های استراتژیک مگاموتور می باشد. در همین راستا یکی از فرصت های شناسایی شده خط تولید موتور K4M رنو است. این خط با سرمایه گذاری قابل توجه و بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا یکی از مدرن ترین خطوط مونتاژ موتور در منطقه بوده و دارای ظرفیت اسمی ۱۰۰۰ محصول در روز می باشد.

طی هفته جاری با یاری خداوند متعال و تلاش همکاران گرامی با ارسال اولین محموله موتور وانت U90 گروه صنعتی ایران خودرو اولین گام جهت تحقق هدف تعیین شده در مگاموتور برداشته شد و با این حرکت علاوه بر بهره برداری بخشی از ظرفیت های بالقوه خط مذکور، نیاز بخش دیگری از صنعت کشور نیز برآورده گردید.

دکتر جابری با اشاره به کیفیت بالای موتورهای تولید شده در خط K4M مگاموتور تصریح کرد: فناوری پیشرفته، فرایند خطاناپذیر، بهره برداری از نیروی انسانی متخصص و نظارت دقیق کیفی بر عملیات مونتاژ کیفیت برتر محصولات مگاموتور را رغم می زند.

در پایان گفتنی است هم اکنون خط مونتاژ خانواده موتور K4M رنو در مگاموتور با حداکثر دو سوم ظرفیت اسمی جهت تولید موتور خودروهای L90 و B90 گروه سایپا فعالیت می کند و با ظرفیت آزاد موجود، قابلیت تولید موتور برای خودروی U90 ایران خودرو و سایر شرکت های خودروسازی داخلی و خارجی را نیز دارا می باشد.

Top