مدیرعامل مگاموتور خبر داد: تحقق رشد ۲۵ درصدی تولید در مگاموتور
16 آذر 1401

مدیرعامل مگاموتور خبر داد: تحقق رشد ۲۵ درصدی تولید در مگاموتور

مدیرعامل مگاموتور گفت: رشد ۲۵ درصدی جهش تولید در مگاموتور محقق شد.

 به گزارش روابط عمومی مگاموتور، کیومرث مبلغ ناصری درجریان بازدید سیجانی رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران از خطوط تولیدی مگاموتور با بیان این مطلب افزود: با توجه به عزم دولت سیزدهم در خصوص جهش تولید خودرو و تامین نیاز همه متقاضیان و نیز همسو با اجرای دستور العمل گروه خودروسازی سایپا، رشد ۲۵ درصدی  تولید در دستور کار مگاموتور قرار گرفت که خوشبختانه توانستیم در سال جاری به این هدف دست پید ا کنیم.
او افزود: مگاموتور در راستای سیاست گذاری صورت گرفته در خصوص توجه به استفاده از ظرفیت ها و دانش مهندسی داخلی نیز علاوه بر تولید مستقیم بخشی از قطعات و مجموعه های قوای محرکه مورد نیاز خود با ۳۰۰ شرکت قطعه ساز بزرگ کشور نیز همکاری مستقیم دارد.
او در ادامه اظهار کرد: مگاموتور به طور مستقیم در مجموعه‌های تولیدی خود ۲ هزار و ۶۰۰ نیرو دارد که با احتساب حدود ۲ هزارو ۵۰۰ نیروی فعال واحدهای تابعه ، در مجموع بیش از ۵ هزار نیرو را تحت پوشش خود دارد که در نوع خود یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌های صنعتی کشور در کسب رتبه ی اشتغال است.
مبلغ ناصری درخصوص تامین ماشین آلات موجود در خط تولید مگاموتور نیزگفت: یکی از اقدامات بزرگ در مگاموتور تامین ماشین آلات دقیق و پیشرفته بودکه با برنامه ریزی های انجام شده ، این شرکت در حال حاضر پیشرفته ترین ماشین آلات را در اختیار دارد که دراین خصوص نیز توانسته به جایگاه مناسبی دست پیدا کند.
او دستیابی به فناوری های روز دنیا با بهره مندی از توان تحقیق و پژوهشی در دانشگاه ها و مجموعه های متعلق به وزارت دفاع، همکاری با تولید کنندگان بزرگ دنیا، ارتقا بهره وری سوخت در محصولات و کاهش مصرف سوخت، تولید خودروهای هیبرید با استفاده از توان و ظرفیت های داخلی، تولید موتور۱۶۰۰cc برای خودروهای جدید همچنین توسعه نوسازی خطوط تولید و افزایش ظرفیت تولید و نیز تولید نسل جدید محصولات را از دیگر برنامه های شرکت مگاموتور برشمرد.
مهندس سیجانی نیز درپایان این بازدید ضمن تقدیر از تلاش های صورت گرفته در مگاموتور ابراز امیدواری کرد که با همت کارشناسان و کارکنان این شرکت، مسیر ایجاد پروژه ها و محصولات جدید هم چنین ارتقای کیفی خودروهای تولیدی گروه سایپا هموار شود.
Top