مدیرعامل مگاموتور در جلسه معارفه معاونت تامین:/ معاونت تامین مگاموتور به لحاظ نوع کار و چالش های پیش رو میان دیگر شرکت های گروه منحصر بفرد است
26 مهر 1395

مدیرعامل مگاموتور در جلسه معارفه معاونت تامین:/ معاونت تامین مگاموتور به لحاظ نوع کار و چالش های پیش رو میان دیگر شرکت های گروه منحصر بفرد است

مهندس شیخ عطار، مدیرعامل مگاموتور برنامه های ارتقاء ظرفیت ابلاغ شده از طرف گروه خودروسازی سایپا و نیاز به  تغییرات در برنامه های تامین را ضروری دانست و گفت: تجربه هایی که در فعالیت های معاونت های مختلف بخصوص  تامین مگاموتور وجود دارد با توجه به چالش ها و نوع فعالیت هایی که همه همکاران به فراخور مسئولیت هایشان با آن درگیر هستند منحصربفرد است.

به گزارش ارتباطات مگاموتور، مهندس شیخ عطار مدیرعامل مگاموتورگفت: علت جایگزینی و این تغییرات مربوط به تدابیر مدیریتی است چرا که باید بتوانیم در جهت افزایش ظرفیت جدیدی که داریم ضمن بهره مندی از تجارب ارزشمند همکاران از ابزارهای جدید نیز استفاده کنیم و به همین منظور از آقای مهندس الوند که اقدامات خوبی را در ساماندهی موضوعات رفاهی پرسنل، اصلاح چارت سازمانی و دیگر موضوعات انجام دادند، خواستیم در ادامه فعالیت هایشان در حوزه اداری و توسعه منابع انسانی تغییر ماموریتی دهند تا بتوانیم از توانایی های ایشان در حوزه تامین مگاموتور بهره مند شویم.

مهندس شیخ عطار در ادامه با اشاره به ماموریت های معاونت تامین، تسریع امور را مورد تاکید قرار داد و افزود: امیدوارم ماموریت های معاونت تامین که در راستای اهداف مگاموتور و گروه سایپا است را با انرژی مضاعف پیگیری نمایند.

وی با بیان اینکه در مرحله اول باید بازنگری کیفی و کمی دقیقی روی سازندگان مگاموتور صورت گیرد گفت: باید هرچه سریعتر سازندگان اولویت دار ما ارتقاء کیفی و کمی داشته باشند و در کنار ارتقاء سازندگان باید نسبت به شناسایی و انعقاد قرارداد با سازندگان جدید برای رسیدن به ظرفیت های تولیدی جدید و بالاتر اقدام کنیم. همچنین در راستای رسیدن به ظرفیت های جدید توجه به موضوعات کیفی از اولویت های ما خواهد بود و فرصت چندانی برای رسیدن به ظرفیت های تعیین شده نداریم.

مدیرعامل مگاموتور با تشکر از زحمات مهندس مجیدزاده و ابراز امیدواری از اینکه بتوانیم از تجارب ارزشمند ایشان بعنوان مشاور مدیرعامل در حوزه تامین استفاده کنیم، برای مهندس الوند در مسئولیت جدید آرزوی توفیق نمود.

در ادامه این جلسه مهندس مجیدزاده با تشکر از زحمات مدیریت ارشد گروه و دیگر همکاران بویژه همکاران معاونت تامین برای همه حضار در جلسه آرزوی توفیق و پیروزی نمود.

مهندس الوند در ادامه با بیان اینکه پایدار بودن دوستی ها از مهمترین مسائل است گفت: قطعا اقدامات و تلاش های زیادی درمعاونت تامین انجام شده است و اتفاقاتی همچون تحریم، کمبود نقدینگی و کاهش فروش تامین را دستخوش سختی های مضاعفی نمود که همه این اتفاقات نیاز به بازسازی زنجیره تامین مگاموتور را ضروری می سازد.

وی با تشکر از زحمات و تلاش های همه همکاران معاونت اداری و توسعه منابع انسانی و آرزوی موفقیت برای همه همکاران افزود: امیدوارم با انرژی مضاعف با بهره گیری از تجارب همکاران بویژه مهندس مجیدزاده در جهت تحقق اهداف گروه سایپا حرکت کنیم.

در پایان جلسه مهندس امیری عضو هیات مدیره مگاموتور و مهندس ناصری قائم اجرایی مدیرعامل بطور جداگانه با تشکر از زحمات مهندس مجیدزاده برای مهندس الوند در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت نمودند.

dsc_0142
Top