مدیرعامل مگاموتور در جلسه نشست به روسا:/ روسا منشاء مثبت نگری و ایجاد انگیزه برای رسیدن به اهداف و استراتژی های تعریف شده از طرف گروه سایپا هستند
24 مرداد 1395

مدیرعامل مگاموتور در جلسه نشست به روسا:/ روسا منشاء مثبت نگری و ایجاد انگیزه برای رسیدن به اهداف و استراتژی های تعریف شده از طرف گروه سایپا هستند

نشست روسای مگاموتور با حضور مهندس شیخ عطار مدیرعامل مگاموتور و مهندس الوند معاون اداری و توسعه منابع انسانی مگاموتور و روسای واحدهای مگاموتور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مگاموتور، مهندس شیخ عطار مدیرعامل شرکت مگاموتور در جلسه با روسای شرکت مگاموتور با تاکید بر ویژگی نیروهای میانی سازمان به تاثیرگذاری، سرعت انتقال اطلاعات و گستره بالای ارتباط روسا با کارکنان اشاره کرد و گفت: از آنجایی که روسا بیشترین ارتباط را با بدنه سازمان دارند و عملکرد آن ها را می بینند و ارزیابی می کنند علاقه دارم با آنان صحبت کنم.
مدیرعامل مگاموتور با اشاره به رقابتی تر شدن فضای کسب و کار در کشور و اینکه شرایط هر روز رقابتی تر و سخت تر می شود گفت: با سخت تر شدن اوضاع شرایط کاری ما پیچیده تر خواهد شد و لازم است در جهت بقاء و پیشرفت تلاش مضاعف داشته باشیم.
مهندس شیخ عطار با بیان اینکه برای رسیدن به اهداف سازمان به اراده تک تک شما نیاز دارم گفت: کلیه کارکنان برای رسیدن به اهداف سازمان موثر هستند.
وی با تاکید بر حفظ انگیزه ها در سازمان و توجه ویژه به اهداف سازمانی گفت: روسا در حفظ و افزایش سطح رضایت مندی پرسنل تاثیرگذار هستندو باید در جهت فعال تر شدن کل سازمان الگو باشند و در این راستا به شرکت خود باور داشته و اهداف تبیین شده مگاموتور را قبول داشته باشند. همچنین روسا منشاء مثبت نگری و ایجاد انگیزه برای رسیدن به اهداف و استراتژی های تعریف شده از طرف گروه سایپا هستند و ضمن عملکرد خوب در برخورد با افراد تحت نظرشان باید منصفانه و عدالت محور عمل کنند.
مهندس شیخ عطار با اشاره به نقش موثر روسا در ایجاد انگیزه میان کارکنان و حفظ و افزایش سطح رضایت شغلی پرسنل افزود: شما امیدهای آینده شرکت هستید، از همین رو بطور مستمر مورد پایش قرار می گیرید و وظیفه سازمان است که ضمن آموزش در جهت حفظ و صیانت، شما را برای تصدی پست های بالاتر آماده سازد.
وی با بیان اینکه کار شرکت مگاموتور مربوط به دینامیک خودرو است گفت: باید در موضوعات مربوط به حیات مکانیکی خودرو پاسخگو باشیم چراکه شرکت مگاموتور اقتصادی است و تمام تلاش های ما در اینجا باید منتهی به سود اقتصادی باشد و با توجه به اینکه حفظ عملکرد اقتصادی شرکت عامل بقاء آن خواهد بود رابطه دو طرفه ای ایجاد می شود، به این معنا که با تلاش بیشتر کارکنان مگاموتور به شرکت سود خواهد رسید و در این صورت کارکنان نیز از این سود بهره مند خواهند شد و امروز فرصت داریم با عملکرد مثبت و پایبندی به اهداف سازمان با بکارگیری علم و تخصص در جهت پیشرفت و رسیدن به اهداف استراتژیک سایپا گام برداریم.
مدیرعامل مگاموتور در پایان با تاکید بر رعایت اخلاق حرفه ای در کارها و لزوم مطالعه و دقت در مورد اخلاق حرفه ای گفت: باید عملکرد قابل دفاع داشته باشیم. نیروها، امکانات و تجهیزاتی که در اختیار داریم، امانت محسوب می شود و نیروی انسانی که به عنوان همکار ما مشغول به کار هستند  امانت های بسیار مهمی هستند که نسبت به آنها مسئول هستیم. از دیگر موضوعاتی که باید نسبت به آن مسئول و پاسخگو باشیم حقوق مصرف کننده است و صرف نظر از اینکه زنجیره کیفیت تک مرحله ای نیست و باید بسیاری از اقدامات اصلاح گردد، اکیدا نباید محصول نا منطبقی از شرکت بیرون برود.
مهندس الوند معاون اداری و توسعه منابع انسانی مگاموتور در ادامه این نشست با اشاره به عملکرد معاونت اداری و توسعه منابع انسانی در سه ماهه گذشته عنوان کرد: برنامه های متعددی در حوزه این معاونت در چند ماه گذشته تدوین گردیده و در راستای برنامه های تعریف شده اقدامات عملیاتی آغاز گردید، اصلاح ساختار سازمان مگاموتور با سه رویکرد حفظ امنیت شغلی کارکنان، چابکی در سازمان و مدیریت هزینه ها، ایجاد نظام شیفت بندی با رویکرد عبور از تولید در نظام کارگاهی به تولید در نظام شرکتی و نظام مند، تدوین شرح شغل و شناسنامه شغل بعنوان بستر کل برنامه های توسعه ای، تدوین سیستم مدیریت عملکرد بعنوان شاخصه اصلی توسعه پایدار سازمان، تدوین دستورالعمل ارتباط با کارکنان، تدوین طرح ۱۰۰ روزه آموزش، بازنگری در برنامه های ۵S و ایمنی بهداشت و همچنین بازنگری در نقل و انتقالات کارکنان بین واحدها از جمله برنامه هایی است که در این مدت انجام و یا به مرحله اجرا رسیده است.
معاون اداری و توسعه منابع انسانی در پایان افزود: در راستای اقدامات صورت گرفته بمنظور انجام کنترل، ارزیابی و پاسخگویی معاونت اداری و توسعه منابع انسانی در حوزه های مدیریت نیروی انسانی، خدمات و رفاه و ایمنی و بهداشت کلیه اهداف و برنامه ها شاخص گذاری شده و امیدواریم با اجرای پروژه ها و برنامه های مذکور در جهت اهداف سازمان گام برداریم.

DSC_0056

DSC_0938 copy

DSC_0033

Top