معارفه مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت لنت پارسیان
19 بهمن 1395

معارفه مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت لنت پارسیان

 

جلسه تودیع معارفه مدیرعامل شرکت لنت پارسیان با حضور مهندس شیخ عطار مدیرعامل مگاموتور برگزار و در این جلسه مهندس نیکنام بعنوان مدیرعامل این شرکت معرفی گردید.

مهندس شیخ عطار مدیرعامل شرکت مگاموتور در جلسه تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت لنت پارسیان با اشاره به بازدید اخیر خود از شرکت لنت پارسیان و برخورداری از ظرفیت بالای تولیدی این شرکت گفت: شرکت لنت پارسیان، تولید کننده لنت های دیسکی، از ظرفیت تولیدی خوبی برخوردار است همچنین این شرکت از خطوط تولیدی با کیفیت بالا و قابل قبول برخوردار است و در صورت دایر شدن ۳ شیف کار حتی قادر به تولید بیشتر از نیاز ما خواهد بود.

مهندس شیخ عطار با تشکر از زحمات آقای ظفرپور مدیرعامل سابق شرکت لنت پارسیان گفت: امیدوارم هیات مدیره جدید با بهره گیری از ظرفیت مطلوب این شرکت و حل چالش های موجود بتوانند موفقیت عملکرد این شرکت را در آینده نزدیک رقم بزنند. در همین راستا آقایان دکتر فارسی و مهندس شیرازی بعنوان اعضای هیات مدیره و مهندس نیکنام بعنوان مدیرعامل  قبول زحمت کردند و امیدوارم در جهت اهداف گروه خودروسازی سایپا با سرعت بیشتری به حرکت خود ادامه داده و در مسیر اعتلای نام سایپا عملکرد موفقی داشته باشیم.
در ادامه این جلسه دکتر فارسی با اشاره به مشکلاتی که در زیرساخت شرکت لنت پارسیان وجود دارد گفت: امیدوارم با همکاری دوستان بتوانیم رسالت تعیین شده این شرکت را جامه عمل پوشانده و سال آینده شاهد عملکرد مثبت این شرکت باشیم.
همچنین مهندس نیکنام با تشکر از تلاش های انجام شده در شرکت لنت پارسیان گفت: امیدوارم بتوانم در به ظرفیت رساندن تولید شرکت نتایج خوبی را به ثبت برسانم.
در پایان جلسه ضمن معرفی مهندس نیکنام بعنوان مدیرعامل و آقایان مهندس شیرازی و دکتر فارسی بعنوان اعضای هیات مدیره شرکت لنت پارسیان از زحمات آقای ظفرپور تقدیر و تشکر شد.
DSC_0615
Top