مهندس حیدرکندری مدیریت عامل، در جمع بسیجیان شرکت مگاموتور:/ با وحدت و یکپارچکی و عشق به ایران و اسلام مقابل دشمنان ایستادگی خواهیم کرد
04 مهر 1397

مهندس حیدرکندری مدیریت عامل، در جمع بسیجیان شرکت مگاموتور:/ با وحدت و یکپارچکی و عشق به ایران و اسلام مقابل دشمنان ایستادگی خواهیم کرد

 

به مناسبت هفته دفاع مقدس گردهمایی بسیجیان شرکت مگاموتور و تقدیر از ایثارگران و خانواده شهدا، بهمراه قرعه کشی کمک هزینه مشهد مقدس و کربلای معلی با حضور مدیریت عامل  در نمازخانه  فاطمیه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مگاموتور مهندس جمشید حیدرکندری، مدیرعامل مگاموتور با حضور در گردهمایی بسیجیان مگاموتور ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تسلیت بمناسبت ایام عزاداری حضرت اباعبدلله الحسین(ع) و ابراز همدردی با هموطنانی که در جریان حمله تروریستی اهواز به شهادت رسیدند گفت: باید از تاسوعا و عاشورا درس گرفته باشیم و با شناخت درست از وضعیت فعلی به وظایفی که بر دوش ما گذاشته شده است عمل کنیم. هدف دشمن ملت ایران و این مرز و بوم با شناختی که از ایران و ایرانی و همچنین تاریخ این کشور دارد، متوقف نمودن دانشمندان و متخصصین ایرانی است زیرا می داند که این مردم در هر کجای جهان که باشند از موفق ترین هستند و خداوند نیز همه مواهب طبیعی را در اختیار ما ایرانی ها قرار داده است و دینی داریم که به ما درس جوانمردی، انسان دوستی و فداکاری می دهد. دلیل عدم موفقیت دشمن در مقابل ایران نیز همین روحیه فداکاری و ایثار است که بسیجیان ما دارای آن هستند.

مهندس حیدرکندری با بیان توضیحاتی پیرامون مشکلاتی که صنعت با آن روبرو است به جهاد در این عرصه اشاره نمود و افزود: در این جنگ نابرابر، اولین و مهمترین وظیفه ما در مگاموتور و در حوزه  صنعت، دوستی و حمایت از همدیگر و عمل به تعهدات و تولید محصولی با کیفیت است و بیش از همه بسیجیان باید در زمینه تولید با کیفیت، نگهداری از ابزار و ماشین آلات و کاهش هزینه های این چنینی پرچمدار و الگو باشند.

مدیرعامل مگاموتور افزود: ما در مقابل دشمنان این مرز و بوم که بخواهند آسیبی به ایران و ملت ایران برسانند تا پای جان ایستاده ایم و برای همین منظور ایثارگران، جانبازان، شهدا و خانواده آنان، بسیار عزیز و مایه مباهات هستند چراکه اینان برای حفظ پرچم و نقشه ایران جنگیده اند و برای آسیب نرسیدن به ملت جان خود را فدا کرده اند.

وی در ادامه با بیان خاطراتی از جنگ تحمیلی و شهید چمران و جانفشانی شهدای هشت سال جنگ تحمیلی و تقدیر از همه بسیجیان مگاموتور گفت: ما باید به آیندگان خود پاسخ دهیم که با این همه امکاناتی که در اختیار ما قرار داده شده است چه کرده ایم و  یادمان باشد دشمنان ما می خواهند ما را در رسیدن به اهدافمان مایوس و متوقف نمایند که به امید خدا و با وحدت و یکپارچگی و عشق به ایران و اسلام مردم عزیزمان، آنان هرگز به اهداف شوم خود نخواهند رسید.

گفتنی است در این مراسم امیرسرتیپ دربندی با حضور در جمع بسیجیان شرکت مگاموتور به سخنرانی پیرامون شباهت های دفاع مقدس با واقعه عاشورا بعنوان والاترین الگویی جهان در مبارزه حق علیه باطل پرداخت.

در خاتمه مراسم از همکاران ایثارگر و همچنین خانواده شهدای هشت سال جنگ تحمیلی تقدیر و از بین حاضرین قرعه کشی کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و عتبات عالیات انجام گردید.

_DSC7457
_DSC7476
_DSC7614
_DSC7700
Top