مهندس شیخ عطار در جلسه تودیع معارفه سرپرست معاونت راهبردی و سیستم ها:/ خواست من از همه پرسنل شرکت مگاموتور کار گروهی و عملکرد شفاف و قابل دفاع است
05 تیر 1395

مهندس شیخ عطار در جلسه تودیع معارفه سرپرست معاونت راهبردی و سیستم ها:/ خواست من از همه پرسنل شرکت مگاموتور کار گروهی و عملکرد شفاف و قابل دفاع است

جلسه تودیع معارفه سرپرست معاونت راهبردی و سیستم ها با حضور مدیرعامل و معاونین مگاموتور برگزار و مهندس عبدالله جان بزرگی بعنوان سرپرست این معاونت معرفی شد.
به گزارش روبط عمومی مگاموتور، مهندس شیخ عطار مدیرعامل شرکت مگاموتور با بیان اینکه شرکت مگاموتور بخاطره داشتن زنجیره طولانی طراحی، تامین، ساخت و مونتاژ و تحویل به خودروساز، دارای ترافیک سنگینی از اطلاعات است گفت: برای تولید، نگهداری، پایش و مدیریت ترافیک اطلاعات این زنجیره طولانی باید همه اطلاعات در هر زمان بصورت آنلاین موجود باشد و یقینا این موضوع نیازمند نیروهای انسانی به روز و کارآمد است.

مهندس شیخ عطار با اشاره به اینکه در این راه نیازمند نیروهای متخصص و ماهر هستیم گفت: گرچه می توان بخشی از مسئولیت این معاونت را به پیمانکار سپرد ولی این کار ضمن بالا بردن هزینه ها، سیستم کاملا مطمئنی را نیز نتیجه نخواهد داد به همین دلیل باید با گزینش و تربیت نیروی انسانی متخصص از داخل سازمان در جهت تحقق اهداف سایپا حرکت کرد.

مدیرعامل مگاموتور با تاکید بر کار گروهی در تمامی اقدامات جاری افزود: خواست من از همه پرسنل شرکت کار گروهی و عملکرد شفاف و قابل دفاع است. باید همه ما آماده پاسخگویی در مقابل عملکرد و اسناد ثبت شده باشیم.
وی افزود: فرآیندها باید تعریف شده باشد و همه برداشت ها از یک فرآیند بر یک اساس باشد و از آنجایی که فرآیندهای مگاموتور تخصصی و گاهی منحصر به فرد است، امیدوارم بتوانیم با کار گروهی و تخصص گرایی در جهت تحقق اهداف سایپا حرکت کنیم.
مهندس شیخ عطار در پایان با معرفی مهندس جان بزرگی بعنوان سرپرست معاونت راهبردی و سیستم ها، از زحمات و تلاش های مهندس چینی فروشان قدردانی کرد و افزود: امیدوارم با همکاری همه دوستان بتوانیم شاهد پیشرفت سازمان باشیم
DSC_0217
Top