مگاموتور رکورد تولید را شکست
11 دی 1398

مگاموتور رکورد تولید را شکست

به گزارش روابط عمومی مگاموتور، با تولید ۳۰۰ هزار دستگاه قوای محرکه x100 .x200 و نیسان تا یازدهمین روز زمستان سال ۱۳۹۸، شرکت تولیدی مگاموتور توانست از رکورد ثبت شده تولید در سال ۱۳۹۷ عبور کند.
مهندس محمد صفرشفیعی، معاون برنامه ریزی و لجستیک مگاموتور با اعلام این خبر گفت:  تبیین درست سیاست های راهبردی از سوی مدیریت ارشد گروه خودرو سازی سایپا  و به تبع آن برنامه ریزی و اقدامات عملیاتی سنجیده در خانواده مگاموتور و همچنین تامین به موقع قطعات و استفاده مناسب از ظرفیت های تولید و پشتیبانی موجب شد مگاموتور بتواند در سه ماهه پایانی سال جاری از رکورد تولید سال گذشته عبور نموده وگام مهمی در تحقق «رونق تولید» بردارد.
شفیعی افزود: شکسته شدن رکورد تولید در حالی صورت گرفت که صنعت خودرو کشور با تحریم های بین المللی و محدودیت های شدید بانکی و مالی ایجاد شده از سوی دشمنان، مواجه بوده است. که در این مسیر سخت، مشارکت و همراهی مناسب زنجیره تامین ستودنی بود.
وی ضمن تشکر از حمایت های مهندس شهریاری مدیرعامل مگاموتور در تسریع و تسهیل فرایندهای جاری تولید افزود: مگاموتور توانسته با بهره مندی از دانش و تفکر مدیریتی و تلاش شبانه روزی نیروهای متخصص، متعهد و همت مومنانه کلیه معاونت ها، مدیران، همکاران و همچنین شرکتهای همکار در داخلی سازی و تامین به موقع قطعات از موانع گذر نموده و عدد قابل توجهی را در تولید سال جاری به ثبت برساند.
Top