نمایش توانمندی های مگاموتور در دهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو
28 آذر 1394

نمایش توانمندی های مگاموتور در دهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو

مگاموتور در دهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو در کنار گروه خودروسازی سایپا به عرضه جدیدترین محصولات و فناوری های نوین خود خواهد پرداخت.

به گزارش روابط عمومی مگاموتور، این شرکت در دهمین نمایشگاه بین المللی قطعات و لوازم و مجموعه های خودرو که معتبرترین نمایشگاه سالانه تخصصی در عرصه خودرو و قطعات در ایران است، با هدف نمایش توانمندی متخصصان داخلی، به معرفی و ارائه جدید ترین قطعات داخلی سازی شده و افزایش ظرفیت تولید داخل در کنار محصول جدید موتور گیربکس و اکسل منطبق بر ساختار محصولات سایپا حضور خواهد یافت.
بررسی ظرفیت قطعه سازان خارجی حاضر در نمایشگاه به منظور مشارکت و افزایش تولیدات نیز از دیگر اهداف این مجموعه برای حضور در این نمایشگاه است.
تعامل مگاموتور با دانشگاهیان و بکارگیری نیروهای فنی و تخصصی در زمینه های مختلف ساخت قطعات از دیگر اهداف حضور شرکت مگاموتور در نمایشگاه دهم قطعه سازی خواهد بود.
گفتنی است در دهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران، انواع قطعات و مجموعه های خودرو، انواع ماشین آلات و تجهیزات قطعه سازی، مجموعه های تحقیقاتی و طراحی مهندسی، مواد اولیه و تجهیزات جانبی خودرو، بازرگانی و خدمات پس از فروش، نشریات تخصصی صنعت خودرو، لوازم تزئیناتی خودرو، تعمیر و نگهداری خودرو، محصولات پاک کننده خودور و سایر تجهیزات و خدمات این حوزه در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت که در این میان، عرضه تجهیزات و ماشین آلات ساخت داخل که با تکنولوژی روز تولید شده، از اهمیتی ویژه برخوردار است.
در این نمایشگاه، علاوه بر شرکت‌های داخلی، شرکت‌هایی از ۲۰ کشور شامل آلمان، ترکیه، ژاپن، ایتالیا، هند، فرانسه، انگلیس، اسپانیا، بلژیک، چین، تایوان، تایلند، کره جنوبی، هلند، اتریش، دانمارک، امارات متحده عربی، استرالیا، بنگلادش و مالت نیز جدیدترین تولیدات و تجهیزات خودر را ارائه خواهند کرد.
اهمیت دهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران موجب شده تا برخی از کشورها از جمله آلمان،چین،ترکیه، تایوان، کره جنوبی و هند در این نمایشگاه بصورت گروهی(پاویون) حضور یابند.
 در این نمایشگاه ۸۴۰ شرکت داخلی و خارجی؛ نوین ترین تجهیزات، صنایع و خدمات مرتبط با حوزه قطعات و مجموعه های خودرو را عرضه و به نمایش می گذارند که از این تعداد ۳۷۲ شرکت داخلی و ۴۶۸ شرکت نیز خارجی هستند.
معرفی دستاوردها ، ظرفیت ها و توانمندی‌های کارخانه ها و شرکت‌های داخلی، بستر سازی برای توسعه مبادلات و همکاری های صنعتی شرکت های ایرانی و خارجی، توسعه صادرات و یافتن بازارهای جدید صادراتی، ارائه پتانسیل ها و توانمندیهای صنعت قطعه سازی کشور، نمایش آخرین تحولات و دستاوردهای علمی، فنی و صنعتی داخلی و خارجی این حوزه ، ایجاد ارتباط‌های تجاری جدید و انتقال دانش، تکنولوژی و تجربیات موفق جهانی به کشور، فراهم کردن زمینه های لازم برای سرمایه گذاری شرکت های داخلی و خارجی و کار آفرینی و اشتغال پایدار ؛ مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.
این نمایشگاه از ۲۵ تا ۲۸ آبان ماه هر روز از ساعت ۹ تا ۱۶ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آماده بازدید صنعتگران، تولیدکنندگان، متخصصان و علاقه‌مندان به این صنعت است.
Top