آغاز واکسیناسیون کارکنان مگاموتور
23 مرداد 1400

آغاز واکسیناسیون کارکنان مگاموتور

دبیر ستاد مقابله با کرونای شرکت مگاموتور از آغاز طرح گسترده واکسیناسیون کارکنان این شرکت با همکاری صمیمانه وزارت بهداشت و با رعایت دقیق شیوه نامه های بهداشتی زیر نظر آن وزارت خانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مگاموتور، وحید ولی زاده معاون منابع انسانی مگاموتور و دبیر ستاد مقابله با کرونا در شرکت مگاموتورگفت: بعد از امضای تفاهم نامه همکاری بین معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و گروه خودروسازی سایپا، با پیگیری های مستمر انجام شده، واکسیناسیون کارگران و کارکنان در مجموعه مگاموتور با هدف حفظ سلامت و‌ ایجاد آسودگی خاطر برای کارکنان و ایجاد محیط امن کاری آغاز شد.

وی با تاکید بر این که نوع واکسن ها براساس تشخیص و اعلام وزارت بهداشت صورت می گیرد، خاطرنشان کرد: فرآیند اجرای طرح با نظارت دقیق نماینده وزارت بهداشت که در محل مستقر است صورت می گیرد.

ولی زاده در ادامه افزود: با برنامه ریزی های انجام شده برای انجام واکسیناسیون طی پنج روز تعداد ۲۵۰۰ نفر از کارکنان مگاموتور و ۱۰۱۲ نفر از شرکت های مختلف گروه خودروسازی سایپا اعم از شرکت زر، ایران رادیاتور، امداد خودرو، ایندامین، ستاره سفیران، سمیکو و … با رعایت تمامی پرتکل های بهداشتی دوز اول واکسن خود را دریافت و به امید خدا در ماه آینده دوز دوم را نیز دریافت خواهند کرد.

وی تصریح کرد:‌ حفظ سلامت کارکنان به عنوان سرمایه های ارزشمند سازمان، از رویکردهای اصلی و مهم مگاموتور به شمار می رود و در ماه های اخیر که کشور درگیر بیماری کرونا بوده، در مگاموتور اقدامات بهداشتی مختلفی برای ایجاد محیط امن کاری صورت گرفته و همکاران مبتلا و خانواده هایشان نیز مورد حمایت قرار گرفته اند.

معاون منابع انسانی مگاموتور اظهار امیدواری کرد: با واکسینه کردن کارکنان و ادامه رعایت دقیق شیوه نامه های بهداشتی در محیط های کاری، دیگر دغدغه ای برای ابتلای آنان به ویروس منحوس کرونا نخواهیم داشت و به زودی به عبور از این بحران، به شرایط عادی بازخواهیم گشت.

Top