اقدامات سایپا آذربایجان در راستای افزایش تیراژ و کیفیت محصولات
15 دی 1397

اقدامات سایپا آذربایجان در راستای افزایش تیراژ و کیفیت محصولات

شرکت سایپا آذربایجان از شرکت های زیرمجموعه مگاموتور، با تکیه بر توان داخلی و در راستای تامین نیازهای شرکت های گروه خودرو سازی سایپا به موفقیت های مهمی دست یافت.

به گزارش روابط عمومی مگاموتور، شرکت سایپا آذربایجان مگاموتور از شرکت های پیشرو در تولید قطعات قوای محرکه در راستای استفاده بهینه از منابع و ظرفیت های موجود و تنوع بخشی به محصولات تولیدی طی دو سال گذشته، اقدامات موثری جهت توسعه و ایجاد خطوط جدید تولیدی انجام داده است.

مهندس محمد رستم نژاد، مدیرعامل شرکت سایپا آذربایجان با تشریح اقداماتی که علی رغم وجود تحریم های ظالمانه و نوسان شدید نرخ ارز طی سال ۱۳۹۷ انجام گرفته است تصریح نمود: شرکت سایپا آذربایجان با تکیه بر توان داخلی و در راستای تامین نیازهای گروه خودرو سازی سایپا و خارج نمودن تولیدی انحصاری توسط سایر رقباء در بازار رقابت توانسته است به موفقیت های مهمی دست یابد.

مدیرعامل شرکت سایپا آذربایجان انتقال و راه اندازی ۷ دستگاه CNC سنتر افقی از خط تولیدی ماشینکاری سرسیلندر تیبا که به مدت ۱۲ سال راکد و بلااستفاده بود را از جمله اقدامات موثر سایپا آذربایجان برشمرد و دیگر اقدامات صورت گرفته در راستای افزایش تیراژ و کیفیت محصولات این شرکت را به شرح ذیل عنوان نمود:

  • اخذ گواهینامه استاندارد IATF 16949:2016 در جهت ارتقاء درجه کیفی محصولات تولیدی و بهبود شاخص های کیفی(PPM و C\100)

  • اخذ گریدهای بالاتر از شرکت های مگاموتور، زامیاد، سازه گستر (با توجه به اخذ گواهینامه IATF 16949:2016)

  • خروج شرکت از مشمولیت ماده ۱۴۱ اصلاحیه قانون تجارت پس از چندین سال

  • انعقاد قرارداد با شرکت سازه گستر سایپا جهت تولید ستون فرمان و تولید نمونه اولیه و رسیدن به مرحله تولید انبوه

  • افزایش تیراژ تولید شفت اولیه و ثانویه از ۳۰۰۰ عدد به ۱۴۰۰۰ عدد در ماه

  • راه اندازی خط ماشینکاری میل لنگ نیسان Z24 با بهره گیری از توانایی های همکاران فنی و مهندسی و با استفاده از امکانات و تجهیزات موجود و بهره برداری آن در ایام دهه فجر.

مهندس رستم نژاد در پایان افزود: امیدواریم شرکت سایپا آذربایجان بتواند با تلاش و همدلی همه همکاران در راستای اعتلای صنعت کشور نقش موثری را ایفا نماید.

 

Top