باتلاش و همت کارکنان و در راستای اهداف گروه سایپا؛ رکورد تولید موتور در شرکت مگاموتور شکسته شد
22 اسفند 1402

باتلاش و همت کارکنان و در راستای اهداف گروه سایپا؛ رکورد تولید موتور در شرکت مگاموتور شکسته شد

شرکت مگاموتور توانست با تولید ۴۶۳ هزار و ۶۹۵ دستگاه انواع موتور محصولات گروه سایپا تا تاریخ ۱۹ اسفندماه، از آمار تولید سال گذشته خود عبور کند.

به گزارش روابط عمومی مگاموتور، این شرکت در حالی توانسته به این میزان تولید قبل از پایان سال دست پیدا کند که سال ۱۴۰۱، تعداد ۴۶۳ هزار و ۶۵ دستگاه موتور تولید کرده بود.

مگاموتور در شرایطی موفق به ثبت این رکورد شده که چندین روز کاری دیگر تا پایان سال باقی مانده و باتوجه به استفاده حداکثری از تمام ظرفیت‌های تولید در مسیر سیاست‌های کلان گروه، یقینا تا پایان سال این عدد فراتر خواهد رفت.

موفقیت مگاموتور در زمینه تیراژ تولید در حالی رقم خورده که محدودیت‌های اقتصادی و بین‌المللی ناشی از تحریم‌ها و کمبود نقدینگی همچنان فشار زیادی بر صنعت خودرو کشور وارد می‌کند اما این مجموعه توانسته در کنار برنامه‌ریزی جهت طراحی و ساخت موتورهای جدید و دارای فناوری‌های پیشرفته، آمار تولید محصولات فعلی خود را نیز افزایش دهد.

باتوجه به برنامه معرفی و تولید انبوه موتورها و پیشرانه‌های نسل جدید در مگاموتور، پیش‌بینی می‌شود این شرکت بتواند در سایه همت و تلاش کارکنان خود در سال آینده رکوردهای جدیدی را در عرصه تولید ثبت کند.

Top