بازدید دکتر جمالی از قلب تپنده محصولات سایپا؛/ مدیرعامل گروه سایپا از مگاموتور بازدید کرد
28 آذر 1394

بازدید دکتر جمالی از قلب تپنده محصولات سایپا؛/ مدیرعامل گروه سایپا از مگاموتور بازدید کرد

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از خطوط تولید شرکت مگاموتور بازدید کرد و در جریان آخرین دستاوردهای این شرکت در زمینه های مختلف تحقیق و توسعه و طراحی موتورهای مورد استفاده در خودروهای کنونی سایپا و همچنین مدل های پیشرفته موتور و نیرومحرکه ساخته شده در شرکت مگاموتور قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی مگاموتور، دکتر مهدی جمالی به همراه جمعی از معاونین و مدیران ارشد گروه   خودروسازی سایپا ضمن بازدید از خطوط تولید شرکت مگاموتور و دیدار چهره به چهره با کارکنان و کارگران این شرکت در جریان آخرین پیشرفت های فنی این شرکت قرار گرفت.

بر اساس این گزارش دکتر جمالی ضمن بازدید از خطوط تولید و مونتاژ موتور، مونتاژ گیربکس، ماشین کاری دنده، ماشین کاری سرسیلندر و بلوک سیلندر، مونتاژ موتور ال ۹۰ و همچنین بخش های مختلف تحقیق و توسعه این شرکت، در جریان برنامه های شرکت مگاموتور در زمینه مشارکت در پروژه های توسعه محصول سایپا و ورود خودروهای آینده به سبد عرضه قرار گرفت.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در جریان این بازدید با اشاره به اهمیت حوزه فعالیتی شرکت مگاموتور گفت: مگاموتور، یکی از دوبال اصلی حرکت گروه خودروسازی سایپا محسوب می شود که با برخورداری از دانش روز تولید موتور، گیربکس و مجموعه نیرومحرکه خودروهای تولیدی، می تواند دانش روز را نیز در زمینه فعالیت کاری خود مورد بهره برداری قرار دهد.

دکتر جمالی افزود: مگاموتور سرمایه ارزشمند گروه خودروسازی سایپا محسوب می شود که می تواند محصولاتی همپا با تولیدکنندگان برتر جهانی ساخته و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه کند.

وی به تولید موتور خودرو تندر۹۰ و پارس تندر در مگاموتور اشاره کرد و افزود: محصول تولیدی مگاموتور از نظر کیفی قابلیت رقابت و کسب برتری در برابر تولیدات مشابه خارجی را داشته و از آن جایی که این شرکت در حال گذار به سمت تبدیل شدن به یک مجموعه دانش بنیان صنعتی است، می تواند در آینده حرکت گروه سایپا نقش مهمی ایفا کند.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا همچنین تصریح کرد: با توجه به تغییرات استانداردی در خودروهای تولید داخل و ضرورت عرضه محصول با موتورهای جدیدتر و بروزتر نظیر یورو۴، شرکت مگاموتور به خوبی توانسته ماموریت های محوله را به سرانجام برساند و تجربیات گران بهایی برای تولیدات آینده گروه کسب کند.

بر اساس این گزارش همچنین مهندس اکبر شمسی لاهیجانی قائم مقام فنی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا و مدیرعامل شرکت مگاموتور نیز در این بازدید با اشاره به رویکرد مگاموتور برای آینده فعالیت در سطح گروه سایپا اظهار کرد: قصد داریم در آینده برای توسعه تولیدات خود، از همکاری و مشارکت شرکای خارجی به نحو موثر استفاده کنیم.

وی افزود: در چند سال اخیر توانمندی مگاموتور به سطح بسیار بالایی رسیده و در صورت فراهم شدن زمینه های همکاری با شرکای خارجی و توسعه فعالیت ها در داخل کشور شاهد دستیابی مگاموتور به یک جایگاه قابل اعتنا در سطح منطقه و حتی جهان خواهیم بود.

مهندس شمسی لاهیجانی مجموعه نیروی انسانی مگاموتور را سرمایه دانش محور و توانمند آن دانست و تاکید کرد: با وجود برخورداری از چنین ابزار قدرتمندی، شرکت مگاموتور می تواند در حوزه های مختلف، اقدامات قابل ملاحظه ای انجام دهد.

قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا خاطرنشان کرد: در اجرای برنامه های آینده و در تمامی بخش های پیش رو، می توانیم محصولات مورد نیاز خودروهای جدید سایپا را در بالاترین سطوح کیفی تولید کنیم.

گفتنی است در حاشیه این بازدید، دکتر جمالی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با حضور در جمع کارکنان شرکت مگاموتور با آنان دیدار و گفت و گو کرد.

Top