تحول در صنعت خودرو از قوای محرکه آغاز می شود
24 فروردین 1401

تحول در صنعت خودرو از قوای محرکه آغاز می شود

 

طی حکمی از سوی مهندس تیموری مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا کیومرث مبلغ ناصری بعنوان مدیرعامل مگاموتور و عباس شهریاری بعنوان قائم مقام مدیرعامل سایپا منصوب شدند.

به گزارش روابط عمومی مگاموتور، مهندس علیمردان عظیمی رییس هیئت مدیره سایپا در جلسه معارفه مهندس کیومرث مبلغ ناصری مدیرعامل جدید مگاموتور با تقدیر از عملکرد مدیرعامل سابق مگاموتور گفت: مهندس شهریاری از زحمتکشان گروه خودروسازی سایپا بوده و خدمات شایسته ایشان در سازه گستر و مگاموتور گواه بر این مطلب می باشد به همین دلیل با تصمیم مدیریت ارشد سایپا مهندس تیموری و هیئت مدیره مهندس شهریاری بعنوان قائم مقام مدیرعامل سایپا در حوزه تامین به همکاری خود با سایپا ادامه خواهد داد.

وی با تاکید بر بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر تولید داخل گفت: مگاموتور اصلی ترین شرکت گروه خودروسازی سایپا است و بعنوان گلوگاه سایپا با تولید محصولات با کیفیت خود که مطالبه مقام معظم رهبری و مردم ایران است نقش مهمی در تولید خودروهای داخلی در صنعت خودروسازی ایران ایفا می نماید، بنابراین با همکاری مگاموتور و مرکز تحقیقات سایپا آینده روشنی را برای آینده گروه خودروسازی سایپا ترسیم می نماییم.

وی در ادامه گفت: مگاموتور دارای پتانسیل های بسیار خوبی است که باید از آن به بهترین نحو استفاده نمود علی رغم شرایط سخت حاکم بر صنعت خودروسازی با برنامه ریزی خوب و دقیق می توانیم به اهداف عالی ترسیم شده دست یابیم . امیدوارم در این شرایط سخت که همه دوستان به نوعی این را از نزدیک لمس نموده اند با تدابیر و تفکرات خوب و برنامه ریزی منسجم بتوانند انتظاراتی که از مجموعه مگاموتور وجود دارد را براورده نمایند

وی در پایان سخنان خود گفت: مهندس مبلغ ناصری دارای سابقه کاری بسیار درخشانی در سایپا، مگاموتور و مجموعه های فنی و تخصصی می باشد. امیدوارم با تجربیات ارزشمند ایشان شاهد تغییرات محسوس در کیفیت محصولات مگاموتور باشیم.

در ادامه مهندس مبلغ ناصری مدیرعامل جدید مگاموتور با تقدیر از مهندس شهریاری گفت: مجموعه مگاموتور از سالهای دور فراز و نشیب های زیادی داشته و خوشبختانه همواره رو به رشد گام برداشته است.

وی در ادامه گفت: بسیار خرسندم که به خانه خود بازگشتم، من نزدیک به بیست سال سابقه فعالیت در مگاموتور را دارم، پیمان می بندم که تمام تلاش خود را برای رشد و تعالی مگاموتور به کار بندم. امیدوارم که علاوه بر ماموریت جاری و تعهد تامین قوای محرکه گروه سایپا در این دوره از تصدی  با حمایت گروه سایپا منشاء تحول در مگاموتور باشیم و برنامه های سال های آینده صنعت خودرو و گروه سایپا را تامین نماییم که اگر جز این بود انگیزه ای برای پیوستن به شما نداشتم.

وی با تاکید بر اینکه با عزم جزم و افتخار بدنبال توسعه، رشد و نوآوری هستیم گفت: تحول در صنعت خودرو از قوای محرکه آغاز می شود و ما این را از قدیم در مراحل مختلف تجربه کرده  و آموزش دیده ایم.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد با کمک و همکاری همه همکاران در مگاموتور بتوانیم به اهداف از پیش تعیین شده گروه خودروسازی سایپا دست یابیم.

 

Top