تقدیر از مدیرعامل شرکت مگاموتور در خصوص عملکرد HSEE ، در سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران
08 اردیبهشت 1398

تقدیر از مدیرعامل شرکت مگاموتور در خصوص عملکرد HSEE ، در سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران

طی مراسمی که با حضور رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران برگزار شد و از شرکت مگاموتور بعنوان یکی از واحدهای فعال و برتر HSEE  تقدیر و تشکر گردید.

به گزارش روابط عمومی مگاموتور، طی مراسمی در سالن اجتماعات سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران و با حضور مهندس صادقی، ریاست محترم سازمان، از شرکتهای فعال و برتر در حوزه ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی تقدیر بعمل آمد.

در این مراسم مهندس یداله صادقی، با اهداء تقدیرنامه به مدیران محترم عامل شرکت های برتر از ایشان بخاطر حفاظت و پاسداشت محیط زیست و همچنین بهبود عملکرد بهداشت، ایمنی و انرژی در شرکت های برتر تشکر نموده و توسعه و سعادت نسل های آینده را مرهون تلاش و زحمات بی دریغ و مجدانه اساتید؛ مدیران و متخصصانی دانست که خود را امانتدار سرمایه های مادی، طبیعی و معنوی ایران اسلامی دانسته و با گام های ارزنده خود در راستای حفاظت از محیط زیست این ودیعه را سالم به نسل های آینده تحویل می دهند.

مدیر HSE ضمن تشکر از حمایت های مهندس غفاری، مدیریت محترم عامل و مهندس ولی زاده، معاونت اداری و توسعه منابع انسانی در پیشبرد اهداف این مدیریت، موفقیت حاصل را به همه کارکنان مگاموتور تبریک عرض نموده و آرزوی موفقیت های روزافزون را برای شرکت مگاموتور دارد.

۲۰۱۹۰۴۲۸_۰۹۰۷۲۱
۲۰۱۹۰۴۲۷_۱۶۲۰۲۶

 

Top