حضور مگاموتور در دومین نمایشگاه بین المللی آذربایجان غربی – ارومیه
13 تیر 1396

حضور مگاموتور در دومین نمایشگاه بین المللی آذربایجان غربی – ارومیه

شرکت مگاموتور با هدف معرفی و ارائه آخرین محصولات و دستاوردهای جدید خود در دومین نمایشگاه بین المللی آذربایجان غربی- ارومیه شرکت خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی مگاموتور، تازه ترین محصولات و دستاوردهای شرکت مگاموتور در کنار سایر شرکت های مجموعه خودروسازی سایپا، پارس خودرو، سایپا دیزل، زامیاد، سایپا سیتروئن، رایان سایپا، سازه گستر و شرکای تجاری گروه سایپا سیتروئن، چانگان، رنو، ولوو و … در دومین نمایشگاه بین المللی آذربایجان غربی- ارومیه در مساحتی بالغ بر ۲۱۰۰ متر مربع فضای نمایشگاهی در شهر ارومیه به نمایش در خواهد آمد.

در این نمایشگاه، عملکرد، دستاوردها و توانمندی های گروه خودروسازی سایپا در زمینه های نوآوری، فنی، مهندسی و … به نمایش در می آید که مگاموتور با ارائه ۸ محصول که شامل موتور برلیانس Bm16Lb، موتور تیبا کوبل شده با گیربکس، موتور x100یورو۴، گیربکس ارتقاء یافته تیبا،گیربکس دستی SP1،  پلوس اتوماتیک ساینا، پلوس SP1 و ۱۱۰ قطعه اصلی موتور و گیربکس و اکسل در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.

گفتنی است این نمایشگاه  از تاریخ ۱۳ تا ۱۶ تیر ماه ۹۶  از ساعت ۱۷ تا ۲۳ در شهر ارومیه برگزار می شود و گروه خودروسازی سایپا در سالن شماره ۳ پذیرای بازدید کنندگان خواهد بود.

 

 

Top