حضور مگاموتور در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات و مجموعه های خودرو
15 آبان 1400

حضور مگاموتور در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات و مجموعه های خودرو

شرکت مگاموتور در کنار سایر شرکت های گروه خودروسازی سایپا در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران، میزبان بازدید کنندگان، علاقمندان، متخصصان و دست اندرکاران صنعت خودرو و قطعه سازی کشور در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات و مجموعه های خودرو است.

به گزارش روابط عمومی ،مگاموتور که هر ساله حضوری پر رنگ و برجسته در نمایشگاه بین المللی قطعات و مجموعه های خودرو داشته است، امسال نیز با هدف شناساندن دستاوردها و توانمندی های خود به جامعه صنعتی کشور در حوزه ساخت قطعات و مجموعه های خودرو و نیز شناسایی ظرفیت ها و توانمندی های سازندگان داخلی به منظور مشارکت و جذب این ظرفیت ها در این نمایشگاه حضور می یابد.

داخلی سازی و افزایش ظرفیت تولید قطعات و همچنین آشنا کردن سازندگان و زنجیره گسترده تامین با استانداردها و الزامات یورو ۵، از مهمترین اولویت ها و محور های فعالیت ها و حضور مگاموتور در نمایشگاه امسال است.

در این نمایشگاه علاوه بر نمایش دستاوردهای مگاموتور در طراحی و ساخت مجموعه قوای محرکه خودرو، قطعات مربوط به قوای محرکه انواع خودرو های تولیدی گروه خودرو سازی سایپا ارائه خواهد شد.

همچنین با توجه به این که تمامی محصولات مگاموتور، امسال براساس استاندارد اروپایی یورو ۵ تولید می گردد، دستاوردهای مگاموتور در راستای رسیدن به این استانداردها در معرض دید علاقه مندان قرار می گیرد.
شایان ذکر است افزون بر شرکت مگاموتور، شرکت های سازه گستر، سایپا پرس، قالب های بزرگ صنعتی سایپا، پلاسکو کار، سایپا آذین، پارس خودرو و … نیز به معرفی توانمندی های خود و خانواده بزرگ سایپا می پردازند.

گفتنی است شانزدهمین نمایشگاه قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو ی تهران از ۱۶ تا ۱۹ آبان ماه سال جاری از ساعت ۱۰ تا ۱۷ پذیرای علاقه‌مندان خواهد بود.

Top