حضور مگاموتور در یازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو
24 آبان 1395

حضور مگاموتور در یازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو

مگاموتور در یازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات و لوازم و مجموعه های خودرو به عرضه جدیدترین محصولات و فن آوری های نوین این شرکت خواهد پرداخت.

به گزارش ارتباطات مگاموتور، شرکت مگاموتور به همراه ۲۳ شرکت از قطعه سازان زنجیره تامین این شرکت در یازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات و لوازم و مجموعه های خودرو که معتبرترین نمایشگاه تخصصی در عرصه خودرو و قطعات در ایران است در سالن ۳۵ با هدف به نمایش گذاشتن توانمندی متخصصان داخلی به معرفی و ارائه جدید ترین محصولات طراحی و ساخته شده  در حوزه داخلی سازی و مشارکت با شرکای خارجی خود در این شرکت خواهد پرداخت.

در یازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران، انواع قطعات و مجموعه های خودرو، انواع ماشین آلات و تجهیزات قطعه سازی، مجموعه های تحقیقاتی و طراحی مهندسی، مواد اولیه و تجهیزات جانبی خودرو، بازرگانی و خدمات پس از فروش، نشریات تخصصی صنعت خودرو، لوازم تزئیناتی خودرو، تعمیر و نگهداری خودرو، محصولات پاک کننده خودور و سایر تجهیزات و خدمات این حوزه در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت که در این میان، عرضه تجهیزات و ماشین آلات ساخت داخل که با تکنولوژی روز تولید شده، از اهمیتی ویژه برخوردار است. در این نمایشگاه ۵۴۰ شرکت از کشورهای آلمان، ترکیه، ژاپن، ایتالیا، آرژانتین، هند، فرانسه، انگلیس، اسپانیا، بلژیک، چین، امارات متحده عربی، تایوان، کره جنوبی، سنگاپور و رومانی حضور و مشارکت دارند و جدیدترین تجهیزات ، صنایع  و خدمات مرتبط با حوزه قطعات و مجموعه های خودرو را عرضه و به نمایش می گذارند.

علاوه بر شرکت‌های خارجی، ۴۹۲ شرکت‌ داخلی هم در یازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران حضور خواهند داشت و تجهیزات، تولیدات، قطعات و خدمات مختلف خود را ارائه خواهند کرد.

معرفی دستاوردها ، ظرفیت ها و توانمندی‌های کارخانه ها و شرکت‌های داخلی، بستر سازی برای توسعه مبادلات و همکاری های صنعتی شرکت های ایرانی و خارجی، توسعه صادرات و یافتن بازارهای جدید صادراتی، ارائه پتانسیل ها و توانمندیهای صنعت قطعه سازی کشور، نمایش آخرین تحولات و دستاوردهای علمی، فنی و صنعتی داخلی و خارجی این حوزه ، ایجاد ارتباط‌های تجاری جدید و انتقال دانش، تکنولوژی و تجربیات موفق جهانی به کشور، فراهم کردن زمینه های لازم برای سرمایه گذاری شرکت های داخلی و خارجی و کار آفرینی و اشتغال پایدار؛ مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

در پایان گفتنی است یازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران از ۲۵ تا ۲۸ آبان ماه هر روز از ساعت ۹ تا ۱۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آماده بازدید صنعتگران، تولیدکنندگان، متخصصان و دیگر علاقه‌مندان با این صنعت است.

Top