در جلسه تقدیر از جانبازان مطرح شد:/ جانبازان نماد فرهنگ ایثار و فداکاری هستند
23 اردیبهشت 1395

در جلسه تقدیر از جانبازان مطرح شد:/ جانبازان نماد فرهنگ ایثار و فداکاری هستند

جلسه تقدیر از جانبازان شاغل در مگاموتور با حضور مدیرعامل مگاموتور، سرپرست معاونت منابع انسانی و مدیر حراست و  ارتباطات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مگاموتور، مهندس شیخ عطار مدیرعامل مگاموتور با تبریک روز ولادت حضرت اباالفضل (ع) و بیان اینکه با تقدیر از جانبازان در روز ولادت حضرت عباس(ع) به حفظ ارزش ها می پردازیم گفت: هدف ما از حفظ ارزش ها، تثبیت و حفظ نظام جمهوری اسلامی است و تلاش می کنیم در جرگه منتظران واقعی حضرت مهدی(عج) باشیم در نتیجه عملکردمان باید بگونه ای باشد که دیگران نیز شیفته مدیریت و عملکرد ما بشوند و اگر نقصی در عملکردمان وجود دارد باید نسبت به برطرف سازی آن اقدام کنیم.

مهندس شیخ عطار با اشاره به اینکه هر فردی در هر جایگاه مسئول است  و باید فرهنگ ایثار و فداکاری را گسترش داد گفت: شما جانبازان عزیز نماد این طرز تفکر هستید و با امانت داری، برخورد خوب و مناسب با دیگران می توانید دیگران را با طرز فکر ایثار و فداکاری آشنا و جذب کنید. اگر از فرهنگ شیعه که اعتقاد و پتانسیل آن رسیدن به اهداف مقدس است درست بهره برداری شود می توان به موفقیت های روز افزون دست یافت و در صورت مدیریت ناصحیح این پتانسیل هدر می رود.

مدیرعامل مگاموتور با بیان اینکه برند سایپا می تواند برای فرزندان آینده این مرز و بوم اشتغال ایجاد کند گفت: با عملکرد درست می توان برای دیگران نمونه بود و رویه ها را درست کرد. با این روش می توانیم در جهت ایجاد ارزش، حفظ سودآوری و جلب رضایت مشتریان حرکت کنیم.

مهندس شیخ عطار در پایان با اشاره به اینکه شما جانبازان باید برای دیگر پرسنل شرکت نمونه باشید برای تمامی جانبازان بستری شده در بیمارستان های کشور آرزوی سلامتی کرد و افزود: به امید روزی که با عملکردمان دیگران را نیز جذب این تفکر کنیم.

_DSC0833
Top