دعوت مدیرعامل مگاموتور از قطعه سازان جهت برنامه ریزی افزایش ظرفیت تولید قوای محرکه X200
04 شهریور 1395

دعوت مدیرعامل مگاموتور از قطعه سازان جهت برنامه ریزی افزایش ظرفیت تولید قوای محرکه X200

مهندس محمدرضا شیخ عطار، مدیرعامل مگاموتور در دومین نشست هم اندیشی با قطعه سازان مگاموتور که با حضور بیش از ۶۰ مدیرعامل از شرکت های قطعه ساز در سالن کنفرانس مگاموتور برگزار شد ضمن اعلام تصمیم گروه سایپا جهت افزایش تیراژ تولید خودروی تیبا از ۴۰۰ دستگاه در روز به ۵۰۰ دستگاه تا شهریور ماه، ۶۰۰ دستگاه تا مهرماه و ۸۰۰ دستگاه تا آبان ماه سال جاری، به تحلیل رخدادهای صنعت خودرو در چند سال گذشته پرداخت.

به گزارش روابط عمومی مگاموتور، مهندس شیخ عطار با بیان اینکه تلاش ما افزایش بهره گیری از بالاترین ظرفیت موجود قطعه سازان است و بررسی و پایش های دقیقی از توان قطعه سازان، جهت بهبود عملکرد آنها، هر ماه بصورت مستمر انجام می شود گفت: هدف مگاموتور در پرداخت مطالبات قطعه سازان متناسب با سهم تولید ایشان خواهد بود همچنین قصد داریم ضمن حفظ ظرفیت تولید X100 ظرفیت تولید X200 را افزایش دهیم و در این جهت از قطعه سازانی که ظرفیت متناسب با این افزایش تولید را دارند و مایل به همکاری هستند دعوت می کنیم تا مشارکت فعالی داشته باشند.

مدیرعامل مگاموتور با اشاره به روند رو به رشد وضعیت صنعت خودروسازی گفت: بدنه خودروسازی نیازمند استفاده از حداکثر ظرفیت شبکه اقتصادی خود در جهت افزایش تولید محصولات با کیفیت می باشد و مگاموتور در این جهت با همکاری زنجیره تامین داخلی خود با تمام قوا در این مسیر برای رسیدن به تعالی گام بر می دارد.

مهندس شیخ عطار با اشاره به بازار مناسب خودروهای X200 بدلیل تنوع کم خودروهایی با این قیمت در بازار گفت: باید بتوانیم با بالا بردن کیفیت، ظرفیت تولید و ارائه محصولی رقابتی، همسو با اهداف گروه خودروسازی سایپا و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود حرکت کنیم.

 

وی افزود: مگاموتور و قطعه سازان زنجیره تامین، یک خانواده هستند و همه در زنجیره تکمیل این فرآیند نقش مهمی دارند، به همین دلیل باید مشکلات را شناسایی کرده تا به آن فائق آمده و با اتحاد و همدلی نسبت به افزایش ظرفیت تولید اقدام کنیم چراکه در بازار رقابتی امروز، فعالیت اقتصادی با ظرفیت پایین بی معناست.

مهندس شیخ عطار با بیان اینکه وظیفه ما تولید اقتصادی است گفت: کاهش هزینه، ارتقاء کیفیت، افزایش کار و کم شدن زمان فرآیند تولید موجب تسریع در تامین نقدینگی خواهد شد و در این راستا منتظر طرح های کارشناسی از سوی قطعه سازان هستیم.

در ادامه دکتر عباس فارسی عضو هیات مدیره شرکت مگاموتور با اشاره به برنامه های سایپا در افزایش ظرفیت تولید، جایگاه و سهم شرکت مگاموتور در این مهم را بیان نمود.

در پایان این جلسه قطعه سازان سوالات، نظرات و پیشنهادات خود را در چارچوب موارد عنوان شده در جلسه مطرح کردند.

dsc_0468%20copy

dsc_0487

Top