رئیس هیات مدیره مگاموتور: موفقیت در حوزه تولید نیازمند نیروی انسانی جوان و با انگیزه است
24 تیر 1402

رئیس هیات مدیره مگاموتور: موفقیت در حوزه تولید نیازمند نیروی انسانی جوان و با انگیزه است

رئیس هیات مدیره مگاموتور گفت: نیروی انسانی جوان و با انگیزه ضامن موفقیت حوزه تولید در آینده است.
به گزارش روابط عمومی مگاموتور، دکتر احسان جابری در جلسه تبدیل وضعیت کارکنان ستاره سفیران به مگاموتور ضمن بیان این مطلب افزود: مگاموتور با ۱۰ شرکت زیر مجموعه به عنوان یک هلدینگ ارزشمند و منحصر به فرد در کشور و منطقه خاورمیانه درصنعت خودرو است که تمامی محصولات قوای محرکه شامل موتور،گیربکس و اگسل را در شرکت تولید می کند.
او گفت: : دارا بودن چنین مزیتی مرهون زحمات بنیان گزاران و مدیرانی است که این مجموعه را با تفکری عمیق و نگاه وسیع به آینده تاسیس کردند که با تمام تهدید های داخلی و خارجی در طول ۳۰ سال گذشته همچنان پر قدرت به فعالیت خود ادامه می دهد.
جابری افزود: ما  همه در حال حاضر امانتدار این میراث بزرگ هستیم و وظیفه داریم با انجام درست تعهداتمان این امانت را به نسل بعدی تحویل دهیم.
او ادامه داد: مگاموتور به عنوان تنها تولیدکننده قوای محرکه گروه خودروسازی سایپا موظف است با تولید محصولات جدید و با کیفیت همچنین رعایت تمامی الزام های حوزه تولید قوای محرکه، ضمن صیانت از زحمات مدیران سابق، رضایت تمامی ذینفعان را جلب کند.
او افزود: افتخار تولید موتور ۱۶ سوپاپ ME16 گروه خودروسازی سایپا توسط مگاموتور در شرایط اعمال تحریم های غیر منصفانه ، حاصل تصمیمات مدیریتی درست، تخصص مهندسان و همت و توان نیروی انسانی است.
جابری تصریح کرد: مگاموتور به منظور تضمین ادامه فعالیت های گروه خودروسازی سایپا و کسب رضایت تمامی ذینفعان ضروری است محصولات نسل قدیم را جایگزین نماید تا علاوه بر تضمین آینده شرکت، این سرمایه عظیم و بزرگ را به نسل آینده تقدیم کند.
او افزود: با توجه به این رویکرد و ظرفیت های موجود در مگاموتور همچنین نگاه توسعه ایی مدیران ارشد درگروه خودروسازی سایپا،  با تلاش و پیگیری تیم پروژه قراردادی با یک همکار خارجی منعقد شد تا شاهد تولید محصولاتی مدرن با کارایی بالا برای پلتفرم های مختلف گروه خودروسازی سایپا باشیم.
او افزود: با مساعدت و دستور مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا  به منظور تاسیس واحد مگا ۳، زمینی به مساحت ۳۰ هکتار در سایت کفش ملی در اختیار مگاموتور قرار داده خواهد شد تا تمام خطوط تولید قوای محرکه جدید و قطعات اصلی آن، ۵C (بلوک سیلندر، سرسیلندر، میل لنگ، میل بادامک و شاتون) در آنجا راه اندازی شود و شاهد ایجاد یک شهر موتور بی نظیر در کشور باشیم.
وی در پایان تاکید کرد: با اقدامات ارزشمند انجام شده طی این مدت، برنامه ایی ۳ ساله ترسیم شده است تا با حفظ زنجیره تامین مگاموتور علاوه بر انتقال دانش فنی و ساخت داخل نمودن قوای محرکه جدید، اجازه آسیب رسیدن به فعالیت های آتی مگاموتور تحت عناوین تحریم و یا هر محدودیت دیگری را نخواهد داد.
خاطر نشان می شود: در این مراسم که همزمان با عید سعید غدیر خم برگزار شد تعداد ۲۹۸ نفر از نیروهای ستاره سفیران فعال در خط تولید به دستور مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا و پیگیری مدیریت عامل و رئیس هیات مدیره مگاموتور  به کارکنان طرف قرارداد با شرکت تبدیل وضعیت شدند.
Top