ساخت و راه اندازی دستگاه مخصوص ۸ ایستگاهه ماشینکاری براکت کالیپر تیبا  (VIGEL) در سمتکو
07 دی 1400

ساخت و راه اندازی دستگاه مخصوص ۸ ایستگاهه ماشینکاری براکت کالیپر تیبا (VIGEL) در سمتکو

مدیرعامل شرکت سمتکو از ساخت و راه اندازی دستگاه مخصوص ۸ ایستگاهه ماشینکاری براکت کالیپر تیبا (VIGEL)  در شرکت طراحی مهندسی و ساخت تجهیزات و ابزار آلات سایپا (سمتکو) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مگاموتور، امیرحسین علیزاده مدیرعامل شرکت سمتکو با اعلام این خبر گفت: شرکت سمتکو برای پاسخگویی به نیاز مشتری و کاهش وابستگی به پیمانکاران خارج از شرکت، ساخت و راه اندازی دستگاه مخصوص جهت ماشینکاری براکت کالیپر تیبا را در برنامه کاری خود قرار داد، بدین منظور بازطراحی و تغییر ساختار دستگاه مولتی هد ۸ ایستگاهه با نام ویگل (VIGEL) به عنوان پروژه جدید تعریف گردید.

علیزاده در ادامه گفت: دستگاه مذکور در سال ۹۶ خریداری و به مدت ۴ سال بلااستفاده و راکد مانده بود که با کار منسجم تیمی و همکاری امور مختلف شرکت، طراحی و ساخت انواع یونیت ها و اسلایدهای مخصوص، در مورخ ۲۵ آذر ماه سال جاری به بهره برداری رسیده و امکان ماشینکاری روزانه بیش از ۸۰۰ عدد براکت کالیپر تیبا با حداکثر دقت و کیفیت به ظرفیت شرکت سمتکو افزوده شد.

علیزاده با تاکید بر توان متخصصین داخلی گفت: لازم به ذکر است تمامی مراحل طراحی، ساخت و راه اندازی دستگاه مذکور با تکیه بر توانایی های داخلی شرکت و در زمان ۸ ماه و بالاترین کیفیت صورت گرفته است.
وی همچنین افزود: طراحی، ساخت و راه اندازی دستگاه ویگل برای ماشینکاری قطعه ی پیچیده و حساس براکت تیبا افتخاری بزرگ و رزومه ای درخشان برای شرکت طراحی مهندسی سایپا می باشد که بدون همدلی و همکاری تمامی پرسنل این شرکت میسر نبود. از همین رو لازم می دانم از همکاری، صبوری، همدلی و تلاش بی وقفه همه همکاران عزیزم در شرکت سمتکو تقدیر و تشکر نمایم و از درگاه خداوند سبحان سلامتی، سربلندی و امید را برای یکایک شما همکاران محترم و خانواده های گرامی تان آرزومندم.

Top