شرکت مگاموتور در تولید روزانه انواع پیشرانه رکورد زد
09 اردیبهشت 1403

شرکت مگاموتور در تولید روزانه انواع پیشرانه رکورد زد

شرکت مگاموتور موفق شد ۵ اردیبهشت ماه با تولید ۲هزار و ۵۲۹ دستگاه انواع پیشرانه محصولات سایپا، رکورد ۱۲ سال گذشته خود در تیراژ تولید روزانه محصولات داخلی را بشکند.
شرکت مگاموتور با تولید ۲ هزار و ۵۲۹ دستگاه موتور از انواع محصولات گروه سایپا شامل پلتفرم‌های ایکس۱۰۰ و ایکس۲۰۰، نیسان، SP100 و ME16 ، توانست برای نخستین‌بار بعد از گذشت ۱۲ سال بدون برخورداری از امکان تولید محصولات وارداتی و تنها با تکیه بر توان داخلی، رکورد جدیدی از تولید روزانه محصولات خود را ثبت کند.
ثبت این میزان تولید روزانه توسط شرکت مگاموتور در حالی رقم خورده که این شرکت اجرای برنامه گسترده و بی‌سابقه‌ای در زمینه توسعه سبد محصولات و طراحی و ساخت انواع موتور و پیشرانه‌های جدید و برخورداری از فناوری‌های روز را در دستورکار خود قرار داده است.
گفتنی است،‌ در سال ۱۳۷۲ شرکت تولیدی موتور، گیربکس و اکسل مگاموتور تاسیس شد و ماموریت یافت که با فعالیت‌های خود، زمینه کاهش هر چه بیشتر وابستگی صنعت خودرو در تولید قوای محرکه به خارج از کشور را فراهم کند. بر این اساس شرکت مگاموتور افزایش رفاه عمومی و توسعه پایدار از طریق طراحی و تولید قوای محرکه صنعت حمل و نقل با استفاده از تکنولوژی‌های برتر را ماموریت خود می‌داند.

Top