مدیرعامل مگاموتور:/ با همکاری همکاران توانستیم به آمارهای تعیین شده از طرف سایپا دست یابیم
28 اسفند 1395

مدیرعامل مگاموتور:/ با همکاری همکاران توانستیم به آمارهای تعیین شده از طرف سایپا دست یابیم

مهندس شیخ عطار مدیرعامل مگاموتور، با تبریک فرا رسیدن سال نو و تقدیر از عملکرد سال ۹۵ گفت: با همکاری تمامی همکاران توانستیم به آمارهای تعیین شده از طرف سایپا دست یافته و موفق به تولید ۴۴۰ هزار دستگاه قوای محرکه شویم.

به گزارش روابط عمومی مگاموتور، مهندس شیخ عطار در جلسه پایانی سال ۹۵ که در آخرین روز کاری این سال برگزار شد گفت: امیدوارم با برنامه ریزی، پشتیبانی و به روزرسانی تجهیزات تولید بتوانیم به روزهای طلایی تولید روزانه ۳ هزار دستگاه در روز دست یابیم.

مهندس شیخ عطار با بیان اینکه در حوزه معرفی محصولات جدید با تلاش همکاران معاونت های تحقیق توسعه، مهندسی و کیفیت عملکرد موفقی داشته و محصولات جدید همچون گیربکس ۲۱۵ میلیمتری را به تولید انبوه رساندیم  گفت: امیدوارم در سال جدید روند تولید محصولات جدید را تسریع بخشیم، فعالیت های خوبی در این زمینه شروع شده است و باید بتوانیم در این راستا ذهنیت خوب و مثبتی را در سطح مشتریان گروه سایپا ایجاد کنیم.

وی با اشاره به روند رو به رشدی که در سال ۹۵ مگاموتور با آن مواجه بوده است گفت: در حوزه های برنامه ریزی، تامین وبازرگانی بهبود قابل توجهی داشت و به نقطه قابل قبولی دست یافته ایم.

مدیرعامل مگاموتور با تاکید بر پرداختن به موضوعات رفاهی کارکنان در سال ۹۶ گفت: امیدوارم موضوعات رفاهی مانند موضوع مسکن و درمان بصورت عادلانه و با ایجاد تیمی از همکاران علاقمند به موضوعات رفاهی پرسنل، با اخلاق حرفه ای در زمان مقرر بتوانیم این اهداف را در جهت بالا بردن سطح رفاهی پرسنل محقق کنیم و از همه همکاران می خواهم که در این زمینه مشارکت فعال داشته باشند.

وی با تشکر از حاضرین در جلسه بعنوان متولیان مدیریت سرمایه ارزشی و اصلی مگاموتور گفت: امیدوارم با تمرکز در حوزه کاری خود و با برخورد عادلانه در سازمان بتوانند منجر به نمایان شدن استعدادهای نهفته شده باشند و با مشارکت افراد در کارهای گروهی باعث پیشرفت روز افزون مگاموتور باشند.

وی در پایان با اشاره به اینکه باید بتوانیم از تمامی ظرفیت های فکری خود استفاده کنیم افزود: لازم است در سال آینده جانشین پروری و شایسته سالاری بعنوان الزامات مگاموتور محقق گردد.

DSC_0018

Top