مدیرعامل مگاموتور خبر داد: سرعت، دقت و کیفیت بالاتر در عقد قراردادهای مگاموتور با امضای دیجیتال
02 آذر 1401

مدیرعامل مگاموتور خبر داد: سرعت، دقت و کیفیت بالاتر در عقد قراردادهای مگاموتور با امضای دیجیتال

مهندس ناصری از ایجاد امضای دیجیتال برای عقد قراردادها در مگاموتور خبر داد و گفت: مگاموتور از این به بعد این فرصت را دارد که از یک بستر دیجیتال برای عقد قراردادهای تامین و خرید قطعات از زنجیره تامین خود بهره مند شود.
به گزارش روابط عمومی مگاموتور، مدیرعامل مگاموتور با اعلام این خبر گفت: این بستر دیجیتال فرصتی را فراهم می کند تا از فرمت های دستی و قالب های گذشته برای عقد قرارداد فاصله گرفته و قراردادها به شکلی مدرن صورت گیرد.
وی افزود: با اجرای امضای دیجیتال، طبقه بندی و تخصیص سهمیه و پرداخت مطالبات تمام روابط قراردادی در زنجیره تامین به بستر دیجیتال منتقل می شود که این امر سرعت و کیفیت و دقت بالاتر و پیشگیری از هر گونه مداخله را در پی خواهد داشت.
ناصری در ادامه با بر شمردن مزایای امضای دیجیتال گفت: از مزایای این طرح بروز رسانی اطلاعات و تطبیق حساب فی مابین شرکت با سازندگان در لحظه، سرعت بیشتر در عقد قراردادها، رسیدگی و بررسی مغایرت حساب ها در کوتاهترین زمان ممکن خواهد بود. این موضوع در مگاموتور با دارا بودن زنجیره تامین بزرگ، قطع به یقین رضایت سازندگان را در پی خواهد داشت.
وی در پایان افزود: این بستر دیجیتال در اختیار ذینفعان و سازندگان مگاموتور قرار می گیرد و باعث کاهش بروکراسی شرکت با سازندگان، سرعت عمل و واکنش سریع به نیازهای زنجیره تامین را دو چندان خواهد نمود.
Top