مدیر عامل مگاموتور خبر داد: انتقال تجهیزات امانی خط مونتاژ موتور EC5 شرکت سایپا سیتروئن توسط مگاموتور
30 مرداد 1402

مدیر عامل مگاموتور خبر داد: انتقال تجهیزات امانی خط مونتاژ موتور EC5 شرکت سایپا سیتروئن توسط مگاموتور

مدیرعامل مگاموتور گفت: انتقال تجهیزات امانی خط مونتاژ موتور EC5 شرکت سایپا سیتروئن توسط شرکت مگاموتور در سه فاز تعریف و در حال انتقال می باشد.
به گزارش روابط عمومی مگاموتور، مهندس کیومرث مبلغ ناصری در توضیح این خبر گفت:  به منظور استفاده بهینه از امکانات گروه و با توجه به وجود پتانسیل خط تولید راکد موتورEC5 شرکت سیتروئن به دلیل اعمال تحریم ها و خارج شدن این شرکت خودروساز از تعهدات خود در سایپا سیتروئن، بخشی از امکانات و تجهیزات این شرکت به منظور راه اندازی پیشرفته ترین  خط مونتاژ موتور ME16 در سایت شمالی به صورت امانت در اختیار مگاموتور قرار گرفت.
او افزود: این تجهیزات و امکانات شامل خط فرعی سرسیلندر دستگاه سیل زن کارتر، مجموعه استراکچر به همراه ابزار آلات برقی و ادوات مونتاژی است که به دستور مدیریت ارشد گروه خودروسازی سایپا در مردادماه ۱۴۰۱ به شرکت مگاموتور به صورت امانی منتقل شد.
مبلغ ناصری ادامه داد: با توجه به راه اندازی و تولید موفقیت آمیز خط مونتاژ موتور ME16 ، شرکت مگاموتور متعهدانه در زمان مقرر ، تامین، جایگزینی، عودت تجهیزات و نصب را در دستور کار قرار داد تا انتقال ادوات و تجهیزات در ۳ فاز تعریف شده به سایپا سیتروئن منتقل شود که در حال حاضر ۲ فاز آن اجرایی و فاز نهایی نیز در حال انجام است.
او افزود: تمامی مراحل انتقال و نصب تجهیزات به سایپا سیتروئن توسط متخصصان و مهندسان مگاموتور طبق برنامه زمانبدی مرحله به مرحله در حال انجام است.
مدیرعامل مگاموتور گفت: خط تولید شرکت سایپا سیتروئن پس از انتقال تمام تجهیزات، ابزارآلات و ادوات به منظور تولید محصول جدید برای گروه خودروسازی سایپا مهیا می شود.
خاطر نشان می شود خط مونتاژ ME16 مگاموتور نیز در حال حاضر با تولید موفقیت آمیز به فعالیت خود ادامه می دهد.
 
Top