معاون برنامه ریزی مگاموتور عنوان کرد:/ هدف، تحقق اهداف گروه خودروسازی سایپا و سربلندی مگاموتور است
19 آبان 1395

معاون برنامه ریزی مگاموتور عنوان کرد:/ هدف، تحقق اهداف گروه خودروسازی سایپا و سربلندی مگاموتور است

مهندس فاتح ژیان، معاون برنامه ریزی مگاموتور از افزایش ظرفیت ۱۵ درصدی مگاموتور در مقایسه با مدت مشابه در سال قبل خبر داد و گفت: با همکاری و همدلی همکاران جهش خوبی در میزان تولید داشتیم و در ۷ ماه اول سال ۹۵ نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۵ درصد افزایش ظرفیت تولید محقق شد.  

dsc_0619

مهندس ژیان با اشاره به وجود مشکلات در شش ماه دوم سال ۹۴ گفت: سال گذشته بدلیل وجود مشکلات مختلف از جمله عدم نقدینگی میزان تولید در ماه های آبان و آذر به شدت کاهش پیدا کرد بطوری که میانگین تولید به ۷۰۰ دستگاه در روز رسید و متاسفانه این امر موجب تعطیلی خطوط تولید در شیفت دوم کاری گردید و بدنبال آن محدودیت ها باعث کاهش شدید اضافه کاری ها و در نهایت کاهش درآمد کارکنان شد.

معاون برنامه ریزی مگاموتور در ادامه افزود: با عبور از مشکلات پیش آمده در سایپا وضعیت مگاموتور نیز به تبع آن بهبود یافت و در حال حاضر با رشد تولید در حال در مسیر بازگشت به حالت نرمال هستیم.

مهندس ژیان با تحلیل وضعیت فعلی تولید در مگاموتور گفت: با توجه به سیاست های مدیریت ارشد گروه مبنی بر برنامه ریزی جهت تولید روزانه ۱۸۰۰ دستگاه X100  و X200 و همچنین ۱۵۰ دستگاه نیسان، این هدف در دستور کار واحد برنامه ریزی مگاموتور قرار گرفت که با همت و همدلی همکاران و حمایت مدیریت ارشد مگاموتور در حال حاضر تولید در وضعیت خوبی قرار دارد و  این وضعیت همچنان رو به رشد است و امید آن است تا با همکاری دوستان این وضعیت در مسیر رو به رشد کمی و کیفی بیش از گذشته قرار بگیرد.

وی در ادامه افزود: پروژه هایی تحت عنوان افزایش ظرفیت تیبا و نیسان با حجم تولید روزانه ۸۰۰ دستگاه تیبا و ۱۸۰ دستگاه نیسان در دستور کار مگاموتور قرار گرفته است.

معاون برنامه ریزی مگاموتور با اعلام وضعیت تولید در مگاموتور طی سه هفته اخیر که در راستای افزایش ظرفیت بوده است گفت: با برنامه ریزی های انجام شده از هفته دوم آبان ماه سال جاری در تولید قوای محرکه X200 به مرز ۵۰۰ دستگاه رسیدیم و با تلاش همکاران این آمار تولید بر روی ۵۰۰ دستگاه تثبیت شد، بعد از تثبیت از هفته سوم آبان ماه  تولید به ۵۸۰ دستگاه رسید که برای هفته آینده برنامه تولید ۶۰۰ دستگاه قوای محرکه X200 را در دستور کار داریم.

وی افزود: این رشد آمار تولید نشاندهنده عزم راسخ همکاران در مگاموتور برای تحقق اهداف سایپا در برنامه های افزایش ظرفیت تولید می باشد و برای تثبیت این روند و رسیدن به ظرفیت تولید ۸۰۰ دستگاه قوای محرکه X200 ، همه همکاران باید تلاش کنند.

مهندس ژیان در پایان با تاکید بر عوامل بهبود تولید افزود: بهبود وضعیت مالی، برنامه ریزی صحیح و همت مضاعف همکاران شرایط را بهبود بخشیده و خروج از رکود را برای مگاموتور رقم زدند.

Top