مهندس تدبیری در جلسه افتتاحیه ممیزی ISO TS و ISO 9001 :/ مگاموتور با قدم های دقیق در مسیر پیشرفت و تحول حرکت می کند
18 بهمن 1394

مهندس تدبیری در جلسه افتتاحیه ممیزی ISO TS و ISO 9001 :/ مگاموتور با قدم های دقیق در مسیر پیشرفت و تحول حرکت می کند

مهندس تدبیری در جلسه افتتاحیه ممیزی ISO TS و ISO 9001 :

مگاموتور با قدم های دقیق در مسیر پیشرفت و تحول حرکت می کند

قائم مقام مدیرعامل مگاموتور در جلسه افتتاحیه ممیزی ISO TS و ISO 9001 ضمن ابراز خرسندی از حضور ممیزان شرکت TUV NORD شرایط کنونی مگاموتور را در حال تغییر و تحول کیفی و کمی ارزیابی کرد و گفت: مگاموتور توانسته است با اقدامات مفید و اثربخش در مسیر ارتقاء و پیشرفت گام بردارد.

به گزارش روابط عمومی مگاموتور، مهندس تدبیری قائم مقام مدیرعامل مگاموتور در جلسه افتتاحیه ممیزی ISO TS و ISO 9001 ضمن اشاره به چشم انداز مگاموتور بعنوان تولیدکننده قوای محرکه گروه خودروسازی سایپا گفت: خوشبختانه شرکت مگاموتور در شرایط کنونی و ماه های پایانی سال قدم های دقیق و محکمی را بر می دارد که در راستای عملیاتی سازی اهداف شرکت، بویژه پروژه نوسازی خطوط و ماشین آلات تولیدی قطعات اصلی موتور می باشد.

مهندس تدبیری با اشاره به لزوم اجرای تمام فرآیندهای مونتاژ و تولید قطعات در مگاموتور با نهایت دقت و رعایت استانداردها و الزامات قانونی گفت: متاسفانه در سال های اخیر بدلایلی همچون تحریم نتوانستیم به هدف کیفی خود بدلیل فرسودگی ماشین آلات و قدیمی بودن فرآیندهای تولید دست یابیم و آثار مخرب تحریم سبب شد بازسازی و نوسازی همه زمینه های اقتصاد تولید صنعتی از فعالیت بانکی تا عرصه تولید کالای با کیفیت با مشکل مواجه باشد. امیدوارم با توجه به چشم انداز مثبتی که در روابط بین المللی تجاری در کشور بوجود آمده است مگاموتور نیز بتواند به ایفای نقش و مسئولیتش در تولید خانواده موتور، گیربکس و اکسل متناسب با محصولات گروه سایپا موفق باشد.

قائم مقام مدیرعامل مگاموتور گفت: پروژه مگاموتور برای تولید خانواده موتور پس از یک سال مذاکره و توافقات در مرحله اجرا قرار گرفته و سال آینده شاهد رونمایی از تولید قطعات اصلی موتور (۵C) آن خواهیم بود. تولید گیربکس مناسب موتور جدید از دیگر موضوعاتی است که در مرحله مذاکره در حال حاضر می باشد که امید داریم در سال آینده آن پروژه در موقعیت فعلی پروژه موتور باشد. ضمناً پیشرفت پروژه مونتاژ اکسل سواری و تجاری با ظرفیت کل نیاز تولید خودرو سایپا در مگاموتور شروع شده که در سال جاری و آینده به بهره برداری کامل می رسد.

ایشان افزود: اقدامات خوبی در راستای اهداف و استراتژی های مگاموتور انجام شده است که می توان به ادغام شرکت های داخل سایت مگاموتور با هدف چابک سازی، بهره وری بیشتر، کاهش هزینه های سربار، فعالیت پرثمر و استفاده از روش های علمی و منطقی در ارتقاء سطح کمی و کیفی تولید قطعات دنده ای، قطعات موتوری، مونتاژ موتور، گیربکس و اکسل اشاره کرد.

همچنین در خصوص ضرورت اجرای استانداردهای ایزویی (ISO 9001) گفت: کارکنان مگاموتور در تمام سطوح فعالیت در راستای اهداف گروه و تولید محصول کیفی و استاندارد شده و رعایت الزامات قانونی هم پیمان و هم نظر می باشند زیرا در مذاکره با شرکت های خارجی باید بتوانیم از لحاظ عملکردی و رفتاری و فرآیندی در سطحی برابر قرار داشته باشیم و در مذاکرات و پیوندهای عملیاتی و تولیدی به یک تعامل دو طرفه برد برد دست یابیم.

در پایان این جلسه مهندس حکیمی نماینده شرکت TUV NORD ضمن بیان اینکه هدف از این ممیزی بررسی شرایط استقرار مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ISO TS و تمدید این گواهینامه در صورت نبود مغایرت است به ارائه کلیات روند ممیزی و برنامه زمانبندی پرداخت.

 

_DSC1841
Top