مهندس شهریاری با حضور در جمع بسیجیان مگاموتور: با بهره مندی از ارزش های دفاع مقدس در جنگ اقتصادی امروز پیروز خواهیم بود
06 مهر 1398

مهندس شهریاری با حضور در جمع بسیجیان مگاموتور: با بهره مندی از ارزش های دفاع مقدس در جنگ اقتصادی امروز پیروز خواهیم بود

به گزارش روابط عمومی مگاموتور، مهندس عباس شهریاری مدیریت عامل شرکت مگاموتور با حضور در جمع بسیجیان شرکت مگاموتور و تسلیت بمناسبت شهادت امام سجاد(ع)، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس خاطرنشان نمود: هفته دفاع مقدس برای ما حاوی خاطرات تلخ و شیرین و یادآور موضوعاتی مانند استقامت، تکیه بر توان داخلی و همدلی است و امیدوارم بتوانیم با تاکید بر ارزش های آن سال ها در جنگ اقتصادی امروز نیز پیروز و سربلند باشیم.
مهندس شهریاری با بیان اینکه اکنون با یک جنگ اقتصادی روبرو هستیم گفت: در این جنگ اقتصادی صنعت خودروسازی را مورد تحریم ضالمانه قرار داده اند و هدف آنها متوقف نمودن تولید و اشتغال، ایجاد اشکال در اقتصاد مردم و بدنبال آن نارضایتی اجتماعی بین مردم ایران است.
ایشان ادامه داد: تحریم های اخیر موجب شد شرکت های مرتبط با صنعت خودروسازی با مشکل انتقال ارز روبرو بشوند و این امر موجب کاهش تولید خودرو گردیده بود و مگاموتور برای مقابله با تحریم های جدید با ایجاد واحد ساخت داخل و با تکیه بر توان داخل و همکاری باشرکت های دانش بنیان، صنایع دفاع،  توانست ساخت داخل را بصورت متمرکز و با جدیت بیشتری دنبال کند.
وی افزود: با تلاش همه کارکنان مگاموتور و براساس سیاست های تبیین شده در گروه موفق به تولید بیش از ۲۰۰ هزار دستگاه قوای محرکه در شش ماهه اول سال شدیم و با توجه به برنامه تولید ۳۵۰ هزار دستگاه در شش ماهه دوم سال ۹۸ ، امیدوارم بتوانیم با تلاش همه همکاران به این مهم دست یابیم. همچنین با توجه به توقف تولید پراید در سال ۹۹ و تولید خودروی رهام، برنامه فوق در حال حاضر دو معاونت مهندسی و تحقیق و توسعه با جدیت در حال پیگیری است.
مهندس شهریاری با تاکید بر اینکه جنگ امروز اقتصادی است گفت: یکی از وظایف شما بسیجیان تلاش و همکاری در عرصه ساخت داخل و حفظ سنگر صنعت در مقابله با تحریم های ظالمانه است و امیدواریم با بهره مندی از امکانات و توان داخلی، تهدیدات را به فرصت تولید خودروهای به روز، با کیفیت و با قیمت رقابتی تر تبدیل کنیم.
در ادامه این همایش دکتر حسین زاده فرمانده بسیج گروه خودروسازی سایپا با تسلیت شهادت امام زین العابدین(ع) و گرامی داشتن هفته دفاع مقدس و تشکر از تلاش های مگاموتور در امر ساخت داخل بویژه مدیرعامل مگاموتور گفت: همیشه مهندس شهریاری بسیجی وار و با روحیه جهادی در عرصه صنعت و جنگ اقتصادی فعالیت نموده اند و امیدواریم فرهنگ و روحیه جهاد و همدلی در بین همه همکاران بسیجی مگاموتور و با الگو قراردادن ایثارگری شهدای هشت سال دفاع مقدس، تداوم یافته و شاهد موفقیت گروه سایپا در امر تولید باشیم.
گفتنی است در پایان این همایش که بمناسبت هفته دفاع مقدس و مصادف با شهادت امام سجاد(ع) برگزار گردیده بود جمعا به  ۱۰ نفر از همکاران، به قید قرعه کمک هزینه سفر به کربلای معلی و مشهد مقدس اعطا گردید.

 

Top