مهندس شیخ عطار، مدیرعامل مگاموتور:/ بالاترین سرمایه شرکت، نیروی انسانی است
18 اردیبهشت 1395

مهندس شیخ عطار، مدیرعامل مگاموتور:/ بالاترین سرمایه شرکت، نیروی انسانی است

مهندس شیخ عطار، مدیرعامل مگاموتور:

بالاترین سرمایه شرکت، نیروی انسانی است

جلسه تودیع و معارفه سرپرست معاونت منابع انسانی با حضور مدیرعامل و معاونین مگاموتور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مگاموتور، مهندس شیخ عطار مدیرعامل شرکت مگاموتور در جلسه معارفه فرشید الوند معاون منابع انسانی جدید مگاموتور، با اشاره به اینکه معرفی افراد به مجموعه در راستای اهداف عالیه گروه خودروسازی سایپا است گفت: مجموعه خودروسازی سایپا و شرکت مگاموتور از لحاظ دارا بودن نیروی انسانی متخصص در مقایسه با دیگر مجموعه های صنعتی و تجاری کشورمان بی نظیر است و عوض شدن افراد در شرکت به معنی عدم برخورداری از سطح کیفی یا موارد دیگر نیست، مانند بازی فوتبال که مربی تشخیص می دهد ترکیب بازیکنان تغییر کند و در نهایت آنچه که مهم است این است که بتوانیم با توجه به ارزش افزوده ای که نیروی انسانی مگاموتور ایجاد می کند، با ابزارهای جدید در جهت ارتقای بهروری و راندمان همکارانمان حرکت کنیم.

مدیرعامل مگاموتور با بیان اینکه معاونت منابع انسانی باید با ورود در حوزه های مربوط به منابع انسانی در جهت ارتقاء سطح کیفی امور پرسنل حرکت کند به بیان نمونه ای از این فعالیت ها پرداخت و گفت: امیدوارم مهندس الوند کلینیک منابع انسانی را راه اندازی کرده و شنوای نیازهای پرسنل در همه سطوح و حوزه ها باشد. با توجه به شرایط کنونی مشکلات زیاد است، در حوزه منابع انسانی باید توجه داشت که گاهی مشکل از محیط خانواده به محیط کار منتقل می شود و گاهی بالعکس مشکلات محیط کار به خانواده منتقل می شود که باید تلاش کنیم مشکلاتی از این قبیل مخصوصا منتقل شدن مشکلات از محیط کار به محیط خانواده به حداقل خود برسد. گرچه استرس و تنش در برخی مواقع اجتناب ناپذیر است ولی باید تلاش کنیم تا بتوانیم استرس و تنش ها را به حداقل برسانیم.

مهندس شیخ عطار با بیان اینکه همه پرسنل مگاموتور باید خود را در رسیدن مجموعه سایپا به اهداف خود شریک بدانند گفت: این امر با شرح ماموریت ها اتفاق خواهد افتاد و در این راستا باید نظرات و حرف های همکاران شنیده و لحاظ شود تا قابلیت ها و پتانسیل نیروی انسانی سازمان بالا رفته و نتایج خوب و مثبتی در انتظار سازمان باشد. در این صورت است که قطعات برگشتی و هزینه های تمام شده کاهش خواهد یافت و در نتیجه قادر خواهیم بود سطح رفاه کارکنان را ارتقاء دهیم.

وی با بیان اینکه همراه با ارتقاء سطح رفاه کارکنان، موضوعات و مشکلات متعددی حل خواهد شد گفت: با کار گروهی و مشترک می توانیم در جهت پیشرفت روزافزون مگاموتور و مرتفع ساختن موانع و پشت سر گذاری مشکلات حرکت کنیم.

وی افزود: اعتقاد من این است که سرمایه های اصلی شرکت، نیروی انسانی است و من این اعتقاد را از روز اولی که وارد مجموعه خودروسازی سایپا شدم تا به امروز دارم و در هر مجموعه ای که بوده ام سعی داشته ام مجموعه های انسانی را از لحاظ تعریف ارتباطات، سطح مهارت ها و تسهیل در کارها ارتقاء دهم.

مهندس شیخ عطار در پایان با تشکر از اقدامات دکتر غیاثوند معاون منابع انسانی سابق مگاموتور گفت: باید در شرکت آموزش های هدفمند، موثر و مرتبط و همچنین آموزش های پاسخگو را داشته باشیم و در این راستا نیاز به نقشه راه شرکت مگاموتور و شرکت های همکار بصورت منسجم داریم. آموزش باید از لحاظ کیفیت بازگشت داشته باشد و در انجام تعهدات ما موثر بوده و در هزینه های شرکت تاثیر مثبت داشته باشد، در این صورت تلاش و فعالیت درستی داشته ایم.

 

_DSC1080

_DSC1093

Top