مهندس شیخ عطار مدیرعامل مگاموتور:/  تلاش در جهت اهداف گروه و حفظ نام سایپا وظیفه همه ماست
22 اردیبهشت 1395

مهندس شیخ عطار مدیرعامل مگاموتور:/ تلاش در جهت اهداف گروه و حفظ نام سایپا وظیفه همه ماست

مهندس شیخ عطار مدیرعامل مگاموتور:

 تلاش در جهت اهداف گروه و حفظ نام سایپا وظیفه همه ماست

 

جلسه تودیع و معارفه عضو جدید هیات مدیره شرکت مگاموتور با حضور جناب آقای بادکوبه عضو هیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل، مهندس شیخ عطار مدیرعامل مگاموتور و معاونین و مدیران مگاموتور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مگاموتور، مهندس شیخ عطار با مهم خواندن ضرورت داشتن انگیزه پیشرفت و ارتقاء در سطح کارکنان گفت: مهندسین جوان ما باید انگیزه تلاش برای رسیدن به سطوح تصمیم گیری را داشته باشند و از همین رو بایستی عملکردشان مستمرا مورد پایش قرار گیرد. تلاش برای ارتقاء موجب چابکی خواهد شد و بر همین اساس گروه سایپا توانسته است در برابر مشکلات گوناگون ایستادگی کند و به پشتوانه همین چابکی گروه خودروسازی سایپا در رونق اقتصادی کشور سهیم خواهد بود .

مدیرعامل مگاموتور با بیان اینکه انگیزه از نکات بسیار مهم برای پیشرفت فرد و بواسطه آن سازمان می باشد، گفت: همه پرسنل مگاموتور در تمام سطوح باید با رعایت اخلاق حرفه ای و کار گروهی و مهم دانستن و توجه ویژه به برند در جهت رسیدن به روزهای موفق سایپا تلاش کنند.

مهندس شیخ عطار در ادامه ضمن تشکر از زحمات آقای مسیبی در سخت ترین شرایط اقتصادی گروه سایپا، برای آقای فارسی در دوره مسئولیت جدیدشان آرزوی پیروزی نمود و گفت: برای همگی آرزوی سلامتی می کنم و امیدوارم در انجام ماموریت های محول شده از طرف مدیریت ارشد گروه خودروسازی سایپا بتوانیم عملکرد خوبی از خود به ثبت برسانیم.

در ادامه این جلسه مهندس بادکوبه عضو هیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا ضمن تشکر از زحمات آقای مسیبی با بیان اینکه در اصلاح ساختاری که در شرکت سایپا انجام شد آقای مسیبی همکاری موثری داشتند گفت: امیدوارم بتوانیم از وجود آقای مسیبی در سایپا در موضوعات همچون موضوعات بورسی استفاده کنیم.

وی با آرزوی موفقیت برای آقای فارسی در مسئولیت جدید افزود: آقای فارسی در زمینه مالی و اقتصادی از مدیران خوب گروه هستند و امیدوارم بتوانیم کماکان از وجود ایشان در سایپا استفاده کنیم.

بادکوبه در پایان با اشاره به اینکه تغییر مدیریتی سبب شد روح تازه در مگاموتور دمیده شود گفت: وضعیت مگاموتور امیدوار کننده است و امیدوارم با همیاری به قله پیروزی برسیم.

_DSC0575

_DSC0703

Top