مهندس شیخ عطار، مدیرعامل مگاموتور:/ پیشرفت با شناسایی ضعف ها و تبدیل آنها به نقاط قوت میسر می شود
04 خرداد 1395

مهندس شیخ عطار، مدیرعامل مگاموتور:/ پیشرفت با شناسایی ضعف ها و تبدیل آنها به نقاط قوت میسر می شود

جلسه افتتاحیه ممیزی مراقبتی نوبت دوم سیستم های مدیریتی ایمنی و بهداشت شغلی و محیط زیست با حضور مهندس شیخ عطار، مدیریت عامل مگاموتور و جمعی از معاونین و مدیران شرکت مگاموتور برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مگاموتور، مهندس شیخ عطار مدیرعامل مگاموتور با بیان اینکه هدف نهایی شرکت های بزرگ از انجام و پیگیری فعالیت هایی مانند ممیزی استاندارد های :۲۰۰۴ ISO14001 و OHSAS 18001:2007 اطمینان از کسب و کار شرکت است گفت: گرچه موضوع ممیزی در حال انجام موضوع ایمنی و بهداشت و محیط زیست است ولی باید آن را به بخش کیفیت عملکرد مدیریت نیز تسری دهیم. با کمک این ممیزی ها می توانیم نقاط ضعف و بهبود خود را شناسایی کنیم و با تحلیل و ارائه راهکار و رفع نواقص شاهد پیشرفت و رفع مشکلات باشیم.
مدیرعامل مگاموتور با بیان اینکه یک بنگاه موفق باید در راه ارتقاء کیفیت و حرکت در مسیر پیشرفت و رسیدن به رئوس هرم موفقیت عمل کند، افزود: انتظار من از همه همکاران این است که موضوع ممیزی ها را جدی بگیرند و با پیگیری های موثر و مستمر خود در جهت رسیدن شرکت به شرایط مطلوب و ایده آل تلاش کنند.
مهندس شیخ عطار افزود: نگاه ما به ممیزی ها باید عمقی باشد و تمرکز به گزارش های روی کاغذ مشکلی را حل نخواهد کرد از همین رو بایستی با نهادینه سازی موضوعات که در بخش هایی از شرکت مگاموتور نیز رخ داده است در جهت افزایش بهره وری و عمق بخشیدن به نتایج ممیزی ها حرکت کنیم.
وی در پایان با بیان اینکه نتایج اختتامیه هر ممیزی برنامه یک سال کاری من خواهد بود و آن را هر هفته دنبال می کنم گفت: برای همه شما آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم از مزایای این کار گروهی همه گروه بهره مند شوند.
_DSC1686 copy

Top