مهندس شیخ عطار؛ مدیرعامل مگاموتور:/ استقرار اخلاق حرفه ای، تخصص گرایی و کار گروهی لازمه ایجاد ارزش افزوده در محصولات مگاموتور می باشد
07 اردیبهشت 1395

مهندس شیخ عطار؛ مدیرعامل مگاموتور:/ استقرار اخلاق حرفه ای، تخصص گرایی و کار گروهی لازمه ایجاد ارزش افزوده در محصولات مگاموتور می باشد

مهندس شیخ عطار؛ مدیرعامل مگاموتور:

استقرار اخلاق حرفه ای، تخصص گرایی و کار گروهی لازمه ایجاد ارزش افزوده در محصولات مگاموتور می باشد

طی حکمی از سوی دکتر جمالی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، مهندس محمدرضا شیخ عطار، مدیرعامل مگاموتور شد.

به گزارش روابط عمومی مگاموتور، طی مراسمی و با حضورمهندس شمس لاهیجانی قائم مقام مدیرعامل سایپا، اعضای هیئت مدیره مگاموتور و جمعی از معاونین مگاموتور، مهندس محمدرضا شیخ عطار مدیرعامل سابق سایپا کاشان بعنوان مدیرعامل جدید مگاموتور معرفی شد.

مهندس شمس لاهیجانی در آغاز این جلسه با تقدیر از عملکرد مهندس شیخ عطار در سایپا کاشان گفت: عملکرد مثبت و ماندگار مهندس شیخ عطار در شهر کاشان ثمرات بسیار خوبی را بجا گذاشته است و فعالیت های بسیار ارزشمندی توسط مهندس شیخ عطار و دیگر مدیران در سایپا کاشان انجام شده است که شرکت های خارجی با وجود اینکه شرکت های متعددی را در گروه بازدید کرده بودند از سرمایه گذاری و مشارکت در مورد سایپا کاشان استقبال کردند.

قائم مقام مدیرعامل سایپا در ادامه با اشاره به اقدامات صورت گرفته در مگاموتور گفت: متاسفانه با توجه به کمبودهایی که مگاموتور با آن مواجه بود، اقداماتی صورت گرفت که توانستیم جایگاه خوب و مناسبی را برای مگاموتور درسایپا بدست بیاوریم.

وی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای مهندس شیخ عطار در پست جدید افزود: با همت و پایمردی همه دوستان آینده تاریکی که در انتظار مگاموتور بود به روشنی تبدیل شد و امیدوار هستیم با حضور مهندس شیخ عطار و با بهتر شدن وضعیت مالی آینده بهتری در انتظار مگاموتور باشد.

در ادامه مهندس شیخ عطار در ابتدای سخنان خود در این جلسه گفت: خدارا شاکر هستم که بار دیگر برای انجام مسئولیت جدید مورد اطمینان مدیریت گروه قرار گرفتم، افتخار میکنم در میان دوستان در گروه خودروسازی سایپا در شرکتی هستم که تخصص و ضرورت آن در زنجیره ارزش، دارای جایگاه ویژه، خاص و ارزشمندی است.

مدیرعامل مگاموتور در ادامه ضمن معرفی اهداف اصلی خود در کار گفت: انجام امور شرکت با همکاری بصورت تیم ورک، استقرار اخلاق حرفه ای در کار، ایجاد ارزش افزوده در تولید و خدمات و همچنین نهادینه کردن تخصص، اهداف اصلی من در کار است؛ ما در زنجیره تامین محصولی را تولید میکنیم که تخصص در تولید آن حرف اول را میزند بنابراین تولید قوای محرکه برای محصولات سایپا در مگاموتور باید به نحو احسن انجام شود.

مهندش شیخ عطار با اشاره به وجود مشکلات صنعت خودرو سازی افزود: در حال حاضر صنعت خودرو دچار مشکلاتی است که بالطبع سایپا و مگاموتور نیز با آن گریبان گیر است ولی آنچه مشخص است این است که با همکاری همه دوستان افق خوب و روشنی را برای مگاموتور پیش بینی می کنم ما با کار جمعی و گروهی می توانیم بر تمامی مشکلات فائق آمده و در جهت پیشبرد اهداف گروه سایپا گام های استوار برداریم.

وی در ادامه با تاکید بر اهمیت کار گروهی گفت: مگاموتور دارای نیروهای متخصص و توانمندی است و من به مگاموتور اضافه شدم بنابراین بدون همکاری و مشارکت همکاران موفق نخواهم بود امیدوارم که در سایه کار مشارکتی بتوانیم همچون گذشته اهداف سازمان را به بهترین شکل ممکن پیش ببریم.

وی همچنین افزود:کارنامه کاری من گویای اعتقاد من به کار گروهی است، با کار گروهی می توان نقاط ضعف را بهتر شناسایی کرده و در جهت بهبود آن اقدام نمود.

مدیرعامل مگاموتور در پایان سخنان خود گفت: کار درفضای کسب و کار امروز که هروز بیشتر به اقتصاد آزاد نزدیک می شود و جایی برای سوبسید، حمایت و … وجود ندارد بسیار دشوار است، باید در این فضای رقابتی امروز حرفی محکم برای گفتن داشته باشیم چرا که پتانسیل پیشرفت بیشتر در تمام خانواده سایپا از زمینه طراحی تا خدمات پس از فروش وجود دارد و در مگاموتور بعنوان تولید کننده قوای محرکه سایپا مشارکت تمام اعضا را می خواهم.

در پایان گفتنی است مهندس شیخ عطار که از مدیران با سابقه صنعت خودرو کشور می باشد، دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه صنعتی شریف بوده و پیش از این از بدو تاسیس شرکت سایپا کاشان (سال ۸۷) به عنوان عضو هیئت مدیره و از سال ۹۲ به عنوان مدیرعامل شرکت مذکور فعالیت داشته است.

همچنین از دیگر سوابق اجرایی مهندس شیخ عطار می توان به مدیر طرح و توسعه مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو سایپا،  مدیر خدمات فنی شرکت سایپا، قائم مقام معاونت تولید و پشتیبانی شرکت سایپا، مدیر پروژه طرح و توسعه شرکت سایپا، مدیر پروژه سالن رنگ شرکت سایپا، مدیر پروژه شرکت سایپا کاشان، عضو هیات مدیره شرکت سایپا کاشان، عضو هیات مدیره شرکت طیف سایپا، عضو هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری کارکنان سایپا، عضو هیات مدیره شرکت توسعه مهندسی سایپا (سیکو)،قائم مقام مدیرعامل شرکت سایپا کاشان اشاره کرد.

_DSC0313
_DSC0407
_DSC0422
_DSC0450
_DSC0445
_DSC0509
_DSC0535
Top