مهندس شیخ عطار مدیرعامل مگاموتور:/ با مستندسازی و طبقه بندی و تحلیل تجارب عملی به دانش ارزشمندی دست خواهیم یافت
23 اسفند 1395

مهندس شیخ عطار مدیرعامل مگاموتور:/ با مستندسازی و طبقه بندی و تحلیل تجارب عملی به دانش ارزشمندی دست خواهیم یافت

 

اختتامیه اولین المپیاد علمی مهارتی کارکنان مگاموتور با حضور مهندس شیخ عطار مدیرعامل مگاموتور، مهندس حمیدی مدیرعامل شرکت زامیاد و جمعی از معاونین و مدیران شرکت مگاموتور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مگاموتور، مهندس شیخ عطار مدیرعامل مگاموتور ضمن تبریک سال جدید و آرزوی سلامتی و سرشار از موفیقیت برای کارکنان شرکت مگاموتور و شرکت های تابعه و با اشاره به تلاش های تاثیرگذار کارکنان درجهت پشت سر گذاشتن موانع و سختی ها در رسیدن به اهداف تعیین شده گفت: خوشبختانه گروه خودروسازی سایپا حرکت خوب و رو به رشدی داشته است و امیدوارم در سال جدید بتوانیم در این مسیر با تلاش و کار گروهی از موانع و مشکلات با موفقیت عبور کنیم.

مهندس شیخ عطار با ابراز خرسندی و غرور از حضور در میان همکارانی که شهامت به محک گذاشتن توانایی های خود را داشته  و در آمادگی علمی مهارتی خود به رقابت پرداخته اند گفت: با نگاه کوتاهی به پیشینه صنعتی در ایران از عصر بخار تا به امروز و مقایسه خود با صنعت های بزرگ دنیا درمی یابیم که در زمینه صنعت هنوز با ایده آل ها فاصله داریم و هنوز طعم شیرین ایجاد ارزش افزوده را از محل علم و مهارت خود نچشیده ایم و برای رسیدن به ایده آل ها باید به این باور برسیم که راه ارتقا و پیشرفت استفاده از علم و مهارت در جهت ایجاد ارزش افزوده است و همه کارکنان نیز باید به این باور برسند که فرصت رشد برای همه وجود دارد و برای محقق شدن این مهم پیشکسوت ها وظیفه دارند تجارب خود را در اختیار جوان تر ها قرار دهند و جوان ها نیز باید ضمن حفظ احترام نسبت به کسب این تجارب همت گمارند.

مدیرعامل مگاموتور با تاکید بر اهمیت حفظ تجارت عملی حین انجام فرایند گفت: باید با بهره گیری از تجارب عملی ایجاد شده بطور مستند به طبقه بندی و آرشیوسازی و ایجاد ارتباط های منطقی بین نتایج مستندات علمی برآمده از تجارب عملی پرداخته و دانش بسیار ارزشمندی را برای تولید و توسعه محصولات جدید داخلی ایجاد کنیم.

باید فرصت پیشرفت را برای همه مهیا کنیم

مهندس شیخ عطار در این جلسه با تاکید بر مهیا بودن فرصت پیشرفت برای همه کارکنان گفت: باید دست به دست دهیم و ضمن باور داشتن توانایی ها در جهت حرکت رو به جلو تلاش کنیم و در این راه نسبت به انتقال تجربه ها و حفظ و صیانت نیروی انسانی با تجربه، عملکرد موثر و قابل قبولی داشته باشیم.

مهندس شیخ عطار در خاتمه با اشاره به لزوم برگزاری کارگاه های آموزشی در زمینه تحلیل فرآیند با بهره گیری از اساتید مجرب گفت: به خلاقیت و نوآوری همه شما در ایجاد ارزش افزوده و رسیدن به اهداف مگاموتور و گروه خودروسازی سایپا نیاز دارم و امیدوارم با کار گروهی و ارتقاء توانایی ها به این مهم دست یابیم.

مهندس ناصری قائم مقام مدیرعامل شرکت مگاموتور در ادامه اختتامیه اولین المپیاد علمی مهارتی کارکنان مگاموتور، ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید گفت: امیدوارم همه دوستان با قوت و سلامت سال جدید را آغاز کنند و شاهد برکت و شکوفایی بیشتر باشیم.

مهندس ناصری با قدردانی از کارکنان تولید و تلاش بی وقفه همه کارکنان در راستای اهداف مگاموتور گفت: هدف اصلی در اجرای المپیاد علمی مهارتی ارتقاء چگونه بهتر انجام دادن کارهاست که به میزان قابل توجهی این امر محقق گردید و در مورد اجرای مسابقات باید بگویم که شور و شوقی که در اجرای این المپیاد شاهد آن بودیم قابل تشکر و تقدیر است.

در این اختتامیه علی اصغر زاهدی، رئیس اداره آموزش مگاموتور ضمن خیرمقدم به حاضرین در اختتامیه و تشکر ویژه از مدیریت ارشد مگاموتور و همکارانی که در اجرای هرچه بهتر این المپیاد یاری رساندند به ارائه گزارش مبسوطی از چگونگی شروع، روند و اجرای اولین المپیاد علمی مهارتی کارکنان از ایده تا اختتامیه پرداخت.

2
4
5
Top