مهندس کندری، مدیر عامل مگاموتور:/ افزایش کمیت و کیفیت محصولات و کاهش قیمت تمام شده، مهمترین الزامات امروز مگاموتور هستند
02 بهمن 1396

مهندس کندری، مدیر عامل مگاموتور:/ افزایش کمیت و کیفیت محصولات و کاهش قیمت تمام شده، مهمترین الزامات امروز مگاموتور هستند

 

مهندس کندری، مدیرعامل مگاموتور در جلسه با کارکنان حوزه معاونت اداری و توسعه منابع انسانی با تاکید بر اینکه با ارزش ترین سرمایه مگاموتور منابع انسانی آن می باشد گفت: با توجه به شرایط سازمان و وضعیت پیچیده کسب و کار شرکت در حال حاضر مهمترین ماموریت شرکت افزایش کمیت، کیفیت و کاهش بهاء تمام شده محصولات جهت پایداری و بهبود کسب و کار شرکت می باشد.

مهندس کندری با اشاره به اهمیت منابع انسانی برای گذر از موانع موجود اعلام کرد: برای افزایش انگیزه و اشتیاق شغلی همکاران می بایست تمام تلاشمان را معطوف به بهبود وضعیت عدالت و شفافیت در تمامی فرآیندهای منابع انسانی نمائیم.

مدیرعامل مگاموتور با بیان اینکه ماموریت منابع انسانی صرفا مباحث مربوط به جبران خدمات، رفاهیات، ایمنی و سلامت نمی باشد گفت: می بایست در کنار این موارد توجه به شخصیت و بعد روان کارکنان نیز مورد توجه قرار گیرد.

وی با تاکید بر افزایش همدلی در سازمان اعلام کرد می بایست واحدهای منابع انسانی و ارتباطات خلاء انتقال اطلاعات مربوط به محدودیت ها، مشکلات شرکت و انتظارات روز افزون ذینفعان به بدنه سازمان را با همکاری معاونین و مدیران شرکت تکمیل نمایند.

در پایان مهندس کندری، مدیرعامل مگاموتور از همه افرادی که به فکر مگاموتور بوده  و نسبت به سازمان خود دارای عشق، فکر و اندیشه هستند تشکر و قدردانی کرد.

گفتنی است در این جلسه گزارش مبسوطی از فعالیت ها و پروژه های توسعه ای معاونت اداری و توسعه منابع انسانی ارائه گردید.

جلسه مدیرعامل با منابع انسانی - 961101 (4) - Copy
Top