مهندس کندری؛ قائم مقام مدیرعامل سایپا خبر داد:/ برنامه تولید ۳۰۰۰ دستگاه قوای محرکه در برنامه تولید مگاموتور
05 دی 1396

مهندس کندری؛ قائم مقام مدیرعامل سایپا خبر داد:/ برنامه تولید ۳۰۰۰ دستگاه قوای محرکه در برنامه تولید مگاموتور

مهندس کندری قائم مقام مدیرعامل سایپا و مدیرعامل مگاموتور در جلسه ستاد تولید از برنامه های افزایش تولید در مگاموتور خبر داد و گفت: در راستای سیاست های ابلاغی مدیریت ارشد سایپا مبنی بر افزایش تولید، برنامه ریزی شده است همه واحدهای شرکت برای افزایش تولیدکه در حال حاضر ۲۴۰۰ دستگاه قوای محرکه می باشد، به میزان ۳۰۰۰ دستگاه در روز آماده باشند.

_DSC6901

به گزارش روابط عمومی مگاموتور، مهندس کندری همبستگی و همکاری همه همکاران در زمینه های مختلف کاری را شرط لازم برای رسیدن به تولید ۳۰۰۰ دستگاه قوای محرکه در روز دانست و گفت: در این راستا همه واحدهای شرکت بالاخص بازرگانی و تامین با ظرفیت سازی سازندگان داخلی و خارجی در حال آماده شدن برای تحقق این هدف میباشند.

مهندس کندری با اشاره به مسیر دستیابی به برنامه تولید ۳۰۰۰ دستگاه در روز گفت: با برنامه ریزی های انجام شده هدف تولید ۳۰۰۰ دستگاه قوای محرکه در روز که شامل محصولات X100، X200، نیسان و تندر ۹۰ می باشد برای مگاموتور در نظر گرفته شده که بر اساس نیاز  اعلام شده از سوی مشتری است.

وی در ادامه افزود: برای دستیابی به این هدف آموزش منابع انسانی برای خطوط تولید تندر ۹۰ بر اساس استاندارد مدرسه مهارت رنو و تقویت واحد تعمیرات و نگهداری از لحاظ سخت افزار و نرم افزار بعنوان یکی از مهم ترین گلوگاه های تولید در این راستا در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرعامل مگاموتور در پایان ایجاد نظم در پرداخت مطالبات سازندگان و پیمانکاران، ایجاد یک رژیم مالی منظم ضمن ایجاد اعتماد و انگیزه به قطعه سازان، بازگرداندن قطعه سازانی که از چرخه تولید خارج شده اند، تقویت و ایجاد سورس های تامین قطعه، تمرکز خرید برروی سازندگان داخلی و حذف خریدهای غیر ضروری خارجی را از دیگر راه های دستیبابی به این هدف برشمرد.

Top