مهندس کندری؛ مدیرعامل مگاموتور:/ رویکرد مدیریت ارشد گروه خودروسازی سایپا در استفاده حداکثری از ظرفیت های داخلی
16 دی 1396

مهندس کندری؛ مدیرعامل مگاموتور:/ رویکرد مدیریت ارشد گروه خودروسازی سایپا در استفاده حداکثری از ظرفیت های داخلی

مهندس جمشید حیدر کندری قائم مقام مدیرعامل سایپا و مدیرعامل مگاموتور و حجت الاسلام والمسلیمن دکتر سید محمدعلی آل هاشم نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر تبریز از شرکت سایپا آذربایجان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی مگاموتور، مهندس جمشید حیدر کندری در بازدید از شرکت سایپا آذربایجان گفت: رویکرد مدیریت ارشد گروه خودروسازی سایپا و همچنین مگاموتور در استفاده حداکثری از ظرفیت های داخلی برای تولید محصولات با کیفیت می باشد.

مدیرعامل مگاموتور در این بازدید گفت: استان آذربایجان در صنعت کشور علی الخصوص صنعت خودروسازی کشور از اهمیت ویژه ای برخوردار است و در این راستا شرکت سایپا آذربایجان نقش مهمی دارد.

در ادامه این بازدید حجت الاسلام والمسلیمن دکتر سید محمدعلی آل هاشم به نقش اقتصاد مردمی در شکوفایی تولید داخلی گفت: تا زمانیکه اقتصاد دولتی بر سیستم کلان اقتصادی کشور حاکم باشد با مشکلات عدیده ای روبرو خواهیم شد که یکی از مهمترین آنها اقتصاد تک قطبی بر پایه نفت است که خوشبختانه پس از اجرای تحریم ها راهکارهای عملیاتی خروج از این نوع اقتصاد، هم در مجلس و هم در دولت آغاز شده است.

وی یکی از کلیدی ترین رویکردهای خروج از اقتصاد دولتی را حرکت به سمت اقتصاد مردمی در چهارچوب های مشخص عنوان کرد و آن را یکی دیگر از الزامات تحقق اقتصاد مقاومتی دانست.

مهندس رستم نژاد مدیرعامل شرکت سایپا آذربایجان با بر شمردن اقدامات صورت گرفته طی یک سال گذشته این شرکت، گفت: در یکسال گذشته اقدامات شایان توجهی در سایپا آذربایجان صورت گرفته که در رشد این شرکت نقش بسزایی داشتند که می توان به موارد ذیل اشاره داشت:

* تهاتر زیان انباشته از سالهای قبل با افزایش سرمایه و خارج شدن از دایره مشمولیت ماده ۱۴۱ قانون تجارت که جز با حمایتهای شرکت مگاموتور و سایپا امکان پذیر نبود.

* طراحی و راه اندازی خط مونتاژ بلوک سیلندر نیسان Z24

* انتقال و راه اندازی خط پیشرفته ماشینکاری میل سوپاپ

* طراحی و راه اندازی خط مونتاژ گیربکس نیسان در محل

* افزایش ۸۰ درصدی تولید و فروش محصول

* کاهش زیان شرکت تا ۹۰ درصد در مقایسه با بازه زمانی سال ۹۵ که با ادامه این روند و حمایتهای مدیریت جدید مگاموتور تا انتهای سال  ۹۶ امکان سوددهی شرکت بعد از یک دهه وجود دارد.

در پایان این بازدید مهندس رستم نژاد از مجموعه های اداری و مالی استان از جمله بانکها، دارایی، بیمه استان خواستار همکاری و حمایتهای همه جانبه از بخش تولید در صنعت استان شدند.

DSCF6097
kjgjhyyf
unnamed

 

Top