مهندس کندری مدیرعامل مگاموتور در جلسه اولین روز کاری سال ۹۷:/ مگاموتور متعلق به همه کارکنان شرکت است
15 فروردین 1397

مهندس کندری مدیرعامل مگاموتور در جلسه اولین روز کاری سال ۹۷:/ مگاموتور متعلق به همه کارکنان شرکت است

اولین جلسه مدیریتی مگاموتور با حضور مدیرعامل و جمعی از معاونین و مدیران در سالن کنفرانس مگاموتور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مگاموتور، مهندس کندری مدیرعامل مگاموتور ضمن تبریک سال جدید و خوشامدگویی به همه همکاران با اشاره به برنامه های مگاموتور در سال جدیدگفت: سال ۱۳۹۷ به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی نام گذاری شده است و امیدوارم با تلاش و جدیت در کارها با همکاری و همیاری در جهت پیشرفت مگاموتور گام های موثری برداریم.

مهندس کندری با تاکید بر اهمیت ایجاد حس مالکیت در بین همه کارکنان مگاموتور در تمام سطوح گفت: مگاموتور متعلق به همه کارکنان مگاموتور است و باید حس مالکیت در همه افراد شاغل در سازمان تقویت گردد که لازمه این امر پرهیز از هرگونه تبعیض خواهد بود.

مدیرعامل مگاموتور با اشاره به اینکه باید هر فرد از نتایج اقدامات مفید خود بهره مند گردد گفت: باید کارها به اسم خود افراد تمام شده و از کارکنانی که با جان و دل برای سازمان زحمت می کشند تقدیر بعمل آید. در این صورت شاهد رشد سازمان خواهیم بود. عملکرد چند ماهه واحدهای سازمان نشان می دهد که در این زمینه فعالیت های خوبی داشته اند و تقویت حس مالکیت میان کارکنان شروع شده است.

وی افزود: با رویکرد جدید در سال حمایت از کالای ایرانی در افزایش کیفیت و کاهش قیمت تمام شده محصولاتمان می بایست اقدامات موثری انجام دهیم. همچنین از همه عزیزانی که با تلاش و همت خود در راستای تحقق اهداف مگاموتور و گروه خودروسازی با عشق و علاقه فعالیت داشته اند تقدیر و تشکر می کنم و امیدوارم در سال جدید شاهد عملکرد قابل قبولی از مجموعه مگاموتور باشیم.

در پایان جلسه مهندس کندری ضمن ابراز همدردی با خانواده همکار تازه درگذشته مرحوم طالب ایمانی از پرسنل خطوط تولید با قرائت فاتحه از خداوند متعال برای آن مرحوم طلب آمرزش نمود.

Top