مگاموتور غرفه برتر نمایشگاه قطعات و مجموعه‌‌های خودروی سال ۱۴۰۲ شد
31 مرداد 1402

مگاموتور غرفه برتر نمایشگاه قطعات و مجموعه‌‌های خودروی سال ۱۴۰۲ شد

 

مگاموتور در هجدهمین نمایشگاه قطعات و مجموعه‌‌های خودروی سال ۱۴۰۲ به عنوان غرفه برتر از سوی شرکت بازرگانی بین المللی ایدرو وشرکت سهامی نمایشگاه بین المللی شناخته شد.
به گزارش روابط عمومی مگاموتور، بر اساس نتایج نظرسنجی‌ از بازدید کنندگان عمومی و تخصصی که در ایام نمایشگاه بین المللی صورت گرفته است، غرفه شرکت مگاموتور از نظر طراحی، ارائه اطلاعات عمومی و تخصصی به بازدیدکنندگان، پاسخگویی کارشناسان خبره و حضور و ارتباط مدیران ارشد، بالاترین امتیاز را بدست آورده است.
مگاموتور در این دوره از نمایشگاه با طراحی خاص غرفه، دیدی همه جانبه از محصولات و قطعات را امکان پذیر ساخت که بازدید کنندگان براحتی امکان دسترسی و بررسی محصولات را داشتند.
گفتنی است غرفه مگاموتور در بخش های مختلفی مانند طراحی و دکوراسیون، چیدمان محصولات، اهمیت به رسانه و پاسخگویی فنی، توجه به افکار عمومی و رویکرد تخصصی این برتری را بدست آورد.
مگاموتور با جدیدترین محصولات خود که شامل موتور ME16، M24+، M15GSI و M15TC و بالغ بر صد قطعه که شامل قطعات ساخت داخل نیز بود، در نمایشگاه حضور داشت که تنوع قطعات و اهمیت هریک از آنها از منظر دانش فنی و فناوری به کار رفته، از دیگر ویژگی‌های حائز اهمیت غرفه این شرکت بود که آن را از سایر غرفه های نمایشگاه متمایز می‌کرد.
در پایان شایان ذکر است؛ این رویداد، هرساله در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می‌گردد و ظرفیت خوبی را برای قطعه سازان جهت برقراری ارتباط با صنعت خودرو و ارائه توانمندی ها ایجاد می‌کند.
Top