مگاموتور موفق به کسب گواهینامه استاندارد IATF  شد
04 بهمن 1399

مگاموتور موفق به کسب گواهینامه استاندارد IATF شد

همزمان با اختتامیه ممیزی خارجی سیستم مدیریت کیفیت در صنعت خودرو IATF 16949:2016 و گواهینامه ISO 9001:2015 ، مگاموتور موفق به کسب گواهینامه این استانداردها از موسسه بین المللی DQS گردید.

به گزارش روابط عمومی مهندس عباس شهریاری مدیرعامل مگاموتور، در این مراسم ضمن تشکر از تلاش ها و زحمات تمامی همکاران که در اجرای هرچه بهتر این ممیزی نقش داشتند، گفت: کیفیت اساس تولید در مگاموتور است و با توجه به شرایط موجود، در امر کیفیت روند رو به بهبود داشته ایم .
وی افزود: هدف از ممیزی ها شناخت نقاط قوت برای تاکید بیشتر بر روی آنها و همچنین شناخت نقاط قابل بهبود برای تبدیل آنها به نقطه قوت است و امیدواریم با بهره مندی از نظرات ارزیان بتوانیم در مسیر بهبود و تعالی بیشترگام برداریم.

گفتنی است در پایان این مراسم ارزیابان شرکت DQS، ساختار طرح‌ریزی استراتژی‌ها و اهداف سازمانی، روند بهبود شاخص کیفی C100 قوای محرکه در سال­های اخیر، ایجاد سرویس تحت وب مشاهده سوابق ارزیابی و عملکرد تامین کنندگان، فرایند ممیزی داخلی، طرح­ریزی فرایند مدیریت دانش و توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان را به عنوان نقاط قوت شرکت مگاموتور برشمردند و ضمن اشاره به نقاط قابل بهبود و عدم انطباق های جزئی مشاهده شده طی فرایند ممیزی، بر توسعه توانمندی ها و انطباق فرایندهای طراحی و توسعه محصول مطابق الزامات استانداردهای بین­المللی تاکید داشتند تا همچنان فرایند طراحی و توسعه محصول در محدوده صدور این گواهینامه ها قرار گیرد.
شایان ذکر است اعتبار این گواهینامه ها ۳ ساله می باشد و شرکت مگاموتور برای دومین دوره پیاپی موفق به اخذ گواهینامه‌های ویرایش جدید استانداردهای یاد شده، گردید.
Top