همزمان با حضور رئیس جمهور در قزوین و از طریق ویدئوکنفرانس انجام شد:/ آغاز بهره برداری از شرکت تولید لنت ترمز
04 اردیبهشت 1396

همزمان با حضور رئیس جمهور در قزوین و از طریق ویدئوکنفرانس انجام شد:/ آغاز بهره برداری از شرکت تولید لنت ترمز

همزمان با دومین سفر رئیس جمهور به استان قزوین و در مراسم افتتاح پروژه های اقتصادی و زیربنایی این استان، بهره برداری از شرکت صنایع لنت پارسیان پیشرو به صورت ویدئوکنفرانس توسط دکتر روحانی آغاز شد.

بهره برداری از شرکت صنایع لنت پارسیان پیشرو از شرکت های زیرمجموعه گروه خودروسازی سایپا با حضور معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت، جمعی از مدیران ارشد استان قزوین و مدیران گروه سایپا، از طریق ویدئوکنفرانس توسط رئیس جمهور آغاز شد.

براساس این گزارش محسن صالحی نیا معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت در گفتگو با خبرنگار سایپانیوز،گفت: گروه سایپا در راستای رسالت و اهدافی که دارد، قطعات موردنیاز خطوط تولید را از طریق شرکت های قطعه سازی زیرمجموعه خود تامین می کند و بر همین اساس شرکت صنایع لنت پارسیان پیشرو را از طریق شرکت مگاموتور وارد چرخه تولید قطعات کرد تا بخشی از نیازمندی های قطعات خودروهای تولیدی خود را تامین نماید.

صالحی نیا با اشاره به توان این شرکت در تامین بخشی از نیازهای گروه سایپا تصریح کرد: آنچه که مسلم است شرکت لنت پارسیان پیشرو، علاوه بر کیفیت و کمیت در تولید و تامین نیاز گروه سایپا، با سرمایه گذاری بیشتر، خواهد توانست برای توسعه و تنوع بخشی به تولیدات و افزایش کیفیت با توجه به ارتقای سطوح استانداردی خودروها که در حال انجام است، برنامه ریزی مطلوب تر خود را دنبال نماید.

وی افزود: قطعا مشارکت با برندهای برتر کشورهای خارجی در تولید لنت، از برنامه های خوب شرکت لنت پارسیان پیشرو است که برای توسعه فعالیت های این شرکت موثر خواهد بود.

معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: با محقق شدن این موارد و برنامه ریزی روی این مسائل، قطعا شاهد رونق در تولید، اشتغال بیشتر و توسعه و استمرار فعالیت های شرکت لنت پارسیان پیشرو خواهیم بود.

وی گفت: با توجه به اهداف برنامه توسعه صنعت خودرو برای ارتقای کیفی و کمی، شرکت لنت پارسیان پیشرو به عنوان یکی از شرکت هایی که بخشی از تولید قطعات را به عهده دارد، خواهد توانست خدمات خوبی را در راستای تامین قطعات ارائه دهد.

گفتنی است شرکت صنایع لنت پارسیان پیشرو یکی از کارخانجات تولید لنت ترمز در خاورمیانه است که با بهره گیری از فن آوری روز و ماشین آلات تمام اتوماتیک محصولات خود را در بالاترین سطح کیفی تولید و نیازهای گروه سایپا را تامین می کند.

1
2
3
4
5
6
Top