پیام تبریک مهندس شیخ عطار، مدیرعامل مگاموتور بمناسبت هفته بسیج
05 آذر 1396

پیام تبریک مهندس شیخ عطار، مدیرعامل مگاموتور بمناسبت هفته بسیج

مهندس محمدرضا شیخ عطار، مدیرعامل مگاموتور در پیامی فرا رسیدن هفته بسیج و روز بسیج مستضعفان را تبریک گفت و افزود: هفته بسیج فرصت ارزنده‌ای است تا به شایستگی، یکی از مواریث ماندگار بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران را گرامی بداریم.

DSC_1155 copy

در پیام مهندس شیخ عطار آمده است:

پنجم آذر سالروز فرمان تاریخی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران برای تشکیل بسیج مستضعفان و یادآور بصیرت آن بزرگ مرد تاریخ است که دانه ای در خاک ایران اسلامی کاشت که در هشت سال جنگ تحمیلی با خون جوانان با ایمان و پرشور انقلابی آبیاری گشت و هم اکنون به چنان درخت تنومدی تبدیل شده که سایه آن در همه جای این کره خاکی گسترده است.

محصول این شجره طیبه جوانان با بصیرت و آگاهی است که حیات انقلاب و تداوم حرکت مردم ایران اسلامی در پیمایش قله‌های افتخار آفرین پیشرفت و سربلندی را تضمین و نقش بسیار موثر خود را ایفا می کنند.

آرامش و آسایش امروز ایران اسلامی در این وانفسای تاریخی، مدیون ایثار و از خودگذشتگی جوانانی است که در کلاس حضرت اباعبدا… الحسین درس آزادگی، عزت و شرف انسانی را خواندند و به مانند یاران آن حضرت، به دعوت امام و رهبر خود لبیک گفتند و با بصیرت و آگاهی در راه هدفی که انتخاب کرده بودند جان خود را فدا کردند و می کنند.

ملت شریف و بزرگ ایران همواره قدردان خدمات بسیج مستضعفان بوده و خود را جزوی از آن می دانند و هیچ گاه نقش این نیروی پرصلابت را در حفظ تمامیت ارضی و دفاع از مرزهای میهن اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس و در ادامه آن خنثی سازی توطنه های دشمنان از یاد نخواهند برد.

اینجانب ضمن گرامی داشت هفته بسیج، این مناسبت را به محضر فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی)، بسیجیان گرانقدر و ملت بزرگ ایران، همکاران گرامی و بویژه بسیجیان عزیز شرکت مگاموتور تبریک و تهنیت عرض می کنم.

Top