توسعه همکاری صنعت و شبکه بانکی کشور ؛
08 بهمن 1402

توسعه همکاری صنعت و شبکه بانکی کشور ؛

تفاهم نامه همکاری مگاموتور و بانک صادرات امضا شد

در مراسمی که با حضور مرتضی منتظرالمهدی مدیر عامل شرکت مگاموتور و محسن سیفی مدیر عامل بانک صادرات برگزار شد ، موافقت نامه همکاری مشترک میان این مجموعه تولیدی و بانک صادرات امضا شد .

این تفاهم نامه با هدف تامین نقدینگی مورد نیاز تولید از طریق اعطای تسهیلات ریالی و ارزی ، خرید دین ، اوراق گام ، مرابحه ، LC داخلی و اسناد اعتباری به امضای دو طرف رسیده است . که با توجه به گستردگی موضوع تفاهم نامه و اراده دو طرف در دستیابی به اهداف توافق صورت پذیرفته ، بی شک گام های بلندی در تحقق منویات مقام معظم رهبری در حوزه رونق تولید برداشته خواهد شد .  

منتظرالمهدی مدیر عامل مگاموتور در مراسم امضای موافقت نامه مذکور اظهار کرد : با توجه به نزدیک شدن به هفته های پایانی سال جاری ، مهم ترین هدف این شرکت ، تحقق شعار سال است که قطعا” با همکاری مجموعه بانک صادرات ایران این مهم محقق خواهد گردید .

وی افزود : زمینه ها و فرصت های بسیار مناسبی جهت همکاری میان دو طرف وجود دارد که مورد مطالعه کارشناسی قرار گرفته و در آینده شاهد ارتقای سطح همکاری فی مابین این دو مجموعه خواهیم بود .

او تصریح کرد : مگاموتور با برخورداری از ۹ شرکت زیر مجموعه و بالغ بر ۳۵۰ شرکت و واحد تامین و ساخت قطعات ، ظرفیت های بسیار مطلوبی جهت توسعه همکاری با بانک صادرات دارد و می توان از این ظرفیت عظیم بهره گیری کرد .

همچنین سیفی مدیر عامل بانک صادرات نیز از آمادگی این مجموعه بزرگ اقتصادی و مالی کشور جهت همکاری با شبکه تولید و صنعت خبر داد و گفت : جریان تولید با توجه به اهمیت موضوع اشتغال و رشد اقتصادی ، برای بانک صادرات حائز اهمیت است و این بانک آمادگی دارد نیازهای مگاموتور را در این زمینه تامین کند.

وی اظهار کرد : همکاری مگاموتور به عنوان یک شرکت خوش نام و با سابقه در حوزه تولید با بانک صادرات از دیرباز وجود داشته و قصد داریم با شتاب بیشتر و کیفیت بالاتری این همکاری را توسعه دهیم .

 

 

Top