تقدیر از آتش نشانان مگاموتور در روز آتش نشانی و ایمنی
09 مهر 1399

تقدیر از آتش نشانان مگاموتور در روز آتش نشانی و ایمنی

مراسم تقدیر از آتش نشانان مگاموتور به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی، با حضور معاون اداری و توسعه منابع انسانی و مدیر حراست مگاموتور برگزار شد.
به گزارش روبط عمومی مگاموتور، مهندس وحید ولی زاده، معاون اداری و توسعه منابع انسانی مگاموتور ضمن تشکر و قدردانی از آتش نشانان شرکت در گرامیداشت روز آتش نشانی و ایمنی گفت: همیشه در مواقع بروز اتفاقات و حوادث شما عزیزان با ایثار و تعهدی که دارید در محل حادثه حاضر می شوید و به اطفاء حریق و یا دیگر اقدامات مناسب می پردازید و تلاش می کنید حادثه کمترین میزان تلفات را داشته باشد که این فعالیت های شما درخور تقدیر است.
معاون اداری و توسعه منابع انسانی با تاکید بر اینکه پیشگیری مهم ترین عنصر در مهار ایجاد حادثه است افزود: در مگاموتور علم شناسایی ریسک ها جهت پیشگیری از حوادث جانی و مالی به خوبی  انجام شده است که این نشان از تعهد و پشتکار تمام همکاران ما در واحد آتش نشانی و واحد ایمنی می باشد که به خوبی در مدیریت های حراست  و ایمنی، بهداشت و محیط زیست به اجرا در آمده است و با این اقدامات اثربخش خود بروز حوادث را در شرکت به صفر نزدیک کرده اند..
در ادامه مهندس محمود تمری مدیر حراست مگاموتور ضمن خیر مقدم به حاضرین در این مراسم و خداقوت و تبریک روز آتش نشانی و ایمنی به همکاران در حوزه های آتش نشانی و ایمنی گفت: روز آتش نشان ریشه در دفاع مقدس دارد، عزیزانی که در خلال جنگ و برای چرخیدن چرخه اقتصاد کشور برای اطفاء حریق پالایشگاه نفت آبادان به شهادت رسیدند و ۷ مهر را به قدردانی و سپاس از این عزیزان به نام روز آتش نشانی و ایمنی نامیدند و ایثار و فعالیت های شما عزیزان در حوزه آتش نشانی و ایمنی به انجام می رسانید که با از خودگذشتگی و ایثار همراه است بسیار با ارزش است.
مدیر حراست مگاموتور با تاکید بر اینکه تجهیز آتش نشانی سرمایه گذاری است گفت: با  اقدامات پیشگیرانه و کارهای علمی شما عزیزان می توانیم به مرحله ای برسیم که در شرایط جنگ اقتصادی کنونی از وارد شدن هرگونه خسارت مالی و جانی در مگاموتور جلوگیری کنیم.
دکتر عبدالصمد احمدوند مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست مگاموتور در ادامه این مراسم و با تبریک روز ایمنی و آتش نشانی به تمامی فعالان این حوزه در شرکت مگاموتور گفت: وجود نیروهای ایمنی و آتش نشانی همیشه مایه دلگرمی و آرامش است که با تحت کنترل قراردادن شرایط و رصد ریسک ها و حل و فصل آنها موجب به حداقل رسیدن خطرات و حوادث، مانند همیشه شاهد کاهش هزینه های اقتصادی، انسانی و اجتماعی و هزینه های غیرمستقیم باشیم. در پایان  از همکاری، همیاری و همدلی خوب نیروهای آتش نشانی و ایمنی مگاموتور تشکر نموده و روز ایمنی و آتش نشانی را به همه این عزیزان تبریک می گویم.
گفتنی است در این مراسم علی برجسته سرپرست واحد آتش نشانی گزارش مبسوطی از فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته در این واحد را ارائه نمود.
در پایان این مراسم با اهدائ لوح تقدیر از ایثار و تلاش های آتش نشانان مگاموتور تقدیر و تشکر گردید.
Top