پیام تسلیت مدیرعامل شرکت مگاموتور به‌ مناسبت شهادت رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران و هیات همراه
31 اردیبهشت 1403

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت مگاموتور به‌ مناسبت شهادت رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران و هیات همراه

مرتضی منتظرالمهدی مدیرعامل شرکت مگاموتور به‌مناسبت سانحه سقوط بالگرد و شهادت رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران سیدابراهیم رئیسی و هیات همراه پیام تسلیتی صادر کرد. متن پیام به این شرح است:‌

 

بسم رب شهداء و الصدیقین

شهادت حضرت آیت‌الله دکتر سیدابراهیم رئیسی، جناب آقای دکتر حسین امیرعبدالهیان، حجت‌الاسلام و المسلمین ال هاشم امام جمعه فقید استان آذربایجان شرقی و دکتر مالک رحمتی استاندار این استان و سایر کادر حفاظت و پرواز را به محضر حضرت بقیه‌الله الاعظم(عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی، ملت شهیدپرور ایران، اعضای محترم هیات دولت و همه بازماندگان این عزیزان تسلیت و تعزیت عرض می‌کنم.

خادم الرضا (علیه السلام)، حضرت آیت‌الله ریسی، عمری را در مجاهدت در راه خدا و خدمت به نظام اسلامی و ملت غیور ایران صرف نمود و کشور عزیزمان را در مقام و جایگاه مختلف خود از خدمات جهادی و انقلابی بزرگی بهره‌مند ساخت.

بدون شک، شهادت در راه خدمت به نظام اسلامی و ملت ایران بزرگ‌ترین و ارزشمندترین پاداشی بود که از سوی خدای تبارک و تعالی نصیب این شهید عزیز شد.

بی شک ملت عزیز و شهیدپرور ایران اسلامی که در برهه‌های گوناگون تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب تا بدین‌لحظه، در پیچ و خم‌های گوناگون مسیر رشد و شکوفایی لحظاتی سخت و دشوار را سپری کرده، این‌بار نیز تحت زعامت، راهنمایی و راهبری رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه مسئولان کشوری و لشگری، با همدلی و اتحاد از این مسیر تاریخی نیز به‌سلامت عبور خواهد کرد و به راه جهادی و پرافتخار خود در مسیر رشد و شکوفایی در مسیر رونق تولید و دستیابی به موفقیت‌های روزافزون در همه عرصه‌ها ادامه خواهد داد.

اینجانب به نمایندگی از همه همکارانم در مجموعه صنعتی مگاموتور، به روان پاک همه این شهدای راه خدمت به انقلاب و میهن علی‌الخصوص روح بلند و ملکوتی رییس‌جمهور مردمی و انقلابی شهید آیت‌الله رئیسی درود می‌فرستم و علو درجات و رحمت واسعه الهی را برای این عزیزان از درگاه ایزد منان مسالت دارم.

Top